Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  ПРИПЛИВ КАПІТАЛУ В КИТАЙ ПОЖВАВИВ АЗІАТСЬКІ РИНКИ

  2010-11-11

  Азіатські фондові майданчики закрилися підвищенням у четвер на тлі рясного припливу інвестиційного капіталу в Китай і ослаблення курсу ієни до долара.
  Споживча інфляція в Китаї склала 4,4% з початку року по жовтень в порівнянні з 3,6% у вересні, повідомило в четвер Національне бюро статистики (NBS).

  Китайських інвесторів більше радує свідчення наявності великої ліквідності, ніж турбує перспектива подальшої жорсткості грошово-кредитної політики. Індекс фондового майданчика Шанхаю, який перебував в червоній зоні до публікації даних, виріс на 0,7% після новин і закрився на 1% вище.
  До закриття торгів значення індексу склало 3.147,7 пункту. Аналітики відзначають, що перспектива великого припливу капіталу на внутрішній ринок нівелює негативний ефект від заходів уряду по боротьбі із зайвою ліквідністю.

  “Вчорашнє збільшення норм резервування і сьогоднішнє повідомлення про зростання інфляції на 4,4% показують, що заходи по боротьбі з високою інфляцією доцільні. Але приплив капіталу на внутрішній ринок нівелює частину негативного ефекту “, – сказав аналітик Shanghai Securities Го Яньлінь.
  Індекс фондового майданчика Гонконгу Hang Seng виріс на 0,82% до 24.700,30 пункту після зниження два дні поспіль. Зростання очолили акції товарно-сировинних і енергетичних компаній, а також фінансові папери на очікуваннях подальшого припливу грошей на ринок.

  Лідером зростання серед банків з великою капіталізацією в Гонконзі були акції найбільшого в світі кредитора ICBC – плюс 2,8%. Котирування страховика Ping An виросли на 4,7%.
  Індекс Токійської фондової біржі виріс до максимального значення за чотири з половиною місяці завдяки зниженню ієни до долара, але фіксація прибутку і технічна розпродаж обмежили подальше зростання. Індекс Nikkei виріс на 0,3% до 9.861,46 пункту. Індекс акцій першого ешелону піднявся на 0,4% до 856,37 пункту.
  Основний індекс Сеульської фондової біржі KOSPI опустився на 2,68% до 1.914,73 пункту через закінчення опціонів та активний розпродаж з боку іноземних інвесторів.

  korrespondent.net

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *