Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Членство АУКС / Правила вступу

  Учасником Асоціації може бути будь-яка юридична особа – суб’єкт господарської діяльності будь-якої форми власності, фізична особа підприємець, що встановила відносини або прагне до встановлення та розвитку відносин між структурами України та Китайської Народної Республіки та яка згодна виконувати обов’язки, що на неї покладають установчі документи Асоціації.

  Асоційовані члени приймаються в Асоціацію на безоплатній основі. Вимоги до учасників Асоціації, а також процедура вступу чи виходу з Асоціації визначаються статутом Асоціації.

  Заявити про своє бажання приєднатися до лав Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Ви можете заповнивши письмову заяву та надіславши її на адресу aucc@aucc.org.ua або шляхом заповнення електронної заяви, що подаються на ім’я Президента Асоціації.

  У випадку якщо електрона заява подається не керівником юридичної особи, то вимагається надання копії документу, що підтверджує повноваження підписанта.

  Членство в Асоціації вважається набутим з моменту отримання Асоціацією заяви.

  Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.
  У випадку якщо електронна заява подається не керівником юридичної особи, то вимагається надавання копії документу, що підтверджує повноваження підписанта.
  Документом, що підтверджує повноваження підписанта можуть бути наказ чи доручення від керівника.