Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Членство АУКС / Правила вступу

  Учасником Асоціації може бути будь-яка юридична особа — суб’єкт господарської діяльності будь-якої форми власності, що встановила, підтримує, сприяє, заохочує або прагне до встановлення та розвитку відносин співробітництва між структурами, установами, організаціями, закладами та іншими юридичними особами України та Китайської Народної Республіки будь-якої форми власності, та яка згодна виконувати обов’язки, що на неї покладають установчі документи Асоціації, і сплачує членські внески.

  Вимоги до учасників Асоціації, а також процедура вступу чи виходу з Асоціації визначаються Положенням про членство в Асоціації, іншими актами Асоціації.

  Вступ до Асоціації здійснюється на підставі заяви, що подається на ім’я Голови Правління Асоціації.

  Членство в Асоціації вважається набутим з моменту сплати кандидатом, відповідно до Положення про членські внески, вступного внеску та членського внеску.

  Для вступу в члени Асоціації заявник подає такий пакет документів:

  • заяву на ім’я Голови Правління за встановленою Правлінням формою;
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності чи юридичної особи, завірену власною печаткою;
  • копії установчих документів з усіма змінами та доповненнями на момент подання заяви, завірені власною печаткою (статут (положення), установчий договір (у разі його наявності);
  • довідку статистики та документ, що підтверджує повноваження керівника, завірені власною печаткою;
  • інформацію щодо основних видів діяльності заявника, викладену на фірмовому бланку в довільній формі.

  Заявити про своє бажання приєднатися до лав Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Ви можете заповнивши електронну заяву та надіславши її на адресу aucc@aucc.org.ua. Ми неодмінно зв’яжемось із Вами для координації подальших дій.