Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва

 • Послуги / Послуги для членів АУКС

  У МЕЖАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ ДЛЯ ЧЛЕНІВ АУКС ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ ТАКІ МОЖЛИВОСТІ РОЗВИТКУ:

  Послуги, що надаються членам АУКС
  Лобіювання, комітети
  Лобіювання та надання необхідної допомоги в налагодженні ділових відносин з відповідними державними та приватними інститутами України та Китаю, в тому числі з державними регуляторними органами та місцевою владою.
  Лобіювання інтересів членів АУКС в сфері економіки, бізнесу та господарювання аби налагоджувати та розвивати сприятливі умови для ведення бізнесу пов’язаного з КНР в Україні.
  Надання рекомендацій при встановленні відносин з підприємствами, регуляторними органами та місцевою владою.
  Члени АУКС мають змогу об’єднуватися в комітети з колегами свого напрямку, організовувати тематичні форуми та зустрічі, де матимуть змогу обговорювати та вирішувати актуальні питання, ділитися досвідом, налагоджувати нові контакти.
  Вирішення проблемних питань членів АУКС у профільній галузі шляхом залучення профільних комітетів створених компаніями-членами та партнерами Асоціації.
  Поширення заяв, декларацій, спростувань, відкритих листів для членів Асоціації та від АУКС, можливість у випадку необхідності отримувати підтримку від членів АУКС і безпосередньо Асоціації при відкритому/офіційному декларуванні своєї позиції (відкритий лист, звернення до державних установ тощо).
  Організація спеціальних зустрічей між керівним складом АУКС, її представників та компаній-членів, партнерами, замовниками/виконавцями, дружніми структурами АУКС (як в КНР, так і в Україні).
  Консультації та участь АУКС у підготовці нормативних документів різних галузей економіки та сприяння застосуванню цих нормативних документів в КНР та Україні.
  Члени мають право голосу на Загальних Зборах та їх представники бути обраними до Правління АУКС, органів управління Асоціації.
  Партнерська підтримка, інформаційний супровід, послуги рекламного характеру
  Сприяння в реалізації українських або спільних з китайськими партнерами проектів (пов’язаних з відносинами з КНР) на території КНР та України в різних галузях економіки, торгівлі, фінансах, промисловості, сільському господарстві, науці, освіті, культурі, туризмі, спорті тощо.
  Участь в організації заходів за ініціативи членів АУКС.
  Надання переліку потенційних партнерів для відповідних українських або китайських організацій, юридичних осіб, які працюють на ринку Китаю або України.
  Надання статистичних даних загального характеру про різні сфери економіки, бізнесу та господарювання в КНР. Форма надання інформації – є стандартною формою Асоціації.
  Загальна консультативна допомога в питаннях різного спрямування в межах статутної діяльності Асоціації.
  Інформування про проведення тендерів на закупівлю відповідних товарів та послуг.
  Надання наявної інформації щодо залучення інвестицій з КНР для реалізації українських або спільних з китайськими партнерами проектів в різних галузях економіки: торгівлі, фінансах, промисловості, сільському господарстві, науці, освіті, культурі, туризмі, спорті тощо на території України.
  Цільове поширення інформації про членів АУКС серед потенційних партнерів, інвесторів, замовників, які є членами/партнерами/дружніми структурами за допомогою новин на сайті АУКС та  розсилки електронною поштою.
  Розміщення назви та логотипу компаній в бізнес-каталогах та інших друкованих матеріалах Асоціації.
  Розміщення інформації про компанію в підрозділі «Перелік членів АУКС» на сайті Асоціації.
  Поширення об’єктивних аналітичних матеріалів галузевого характеру від експертів та аналітиків членів АУКС.
  Допомога у підготовці ринкових оглядів різних галузей економіки КНР.
  Цільовий пошук партнерів у відповідних сферах діяльності АУКС, допомога в пошуку спеціалістів для роботи в структурах членів АУКС.
  Поширення інформації про компанії під час заходів, які організовує Асоціація.
  Розміщення банерів на сайті Асоціації.
  Розміщення інформації/логотипів членів АУКС/банерів на партнерських сайтах.
  Розміщення власної сторінки компанії на сайті Асоціації в підрозділі “Інформація членів АУКС”
  Розміщення логотипів на рекламних матеріалах при попередньому узгоджені з АУКС.
  Цільовий пошук, відбір та аналіз товарів/послуг в Китаї, пошукове дослідження за конкретним замовленням, обробка інформації по товарам/послугам, виробникам та умовам праці з ними, вивчення заданої галузі виробництва, цільові ринкові огляди тощо.
  Вирішення питань стосовно оформлення дозволів на роботу в Україні іноземних громадян (підготовка документів та сприяння в отриманні віз).
  Організація бізнес-поїздок як з України до Китаю, так і навпаки. Пропонуємо повну інформативно-консультативну підтримку, складання графіку та маршруту поїздки, підбір авіаквитків та готелю, організація гіда-перекладача на території КНР тощо.
  Розміщення інформації про члена АУКС на сайті Асоціації в підрозділі «Інформація членів АУКС”.
  Поширення інформації про послуги і товари серед партнерів та членів Асоціації.
  Послуги
  Консультативна допомога з питань авіаперевезення, грошових переказів із/в Китай, брокерських послуг, в закупівлях товарів в КНР, текстових перекладів.
  Брокерські послуги, випуск у вільний обіг раніше ввезених вантажів або речей, продовження та/або закриття тимчасового ввозу, рішення питань при митному оформленні експорту та імпорту, оптимізація митних зборів.
  Підготовка документів та сприяння в отриманні віз; консультування, надання актуального переліку  та підготовка документів до подачі в консульство; заповнення візової анкети; консультація з оформлення запрошення та всіх супутніх документів.

   

  Послуги, що надаються за рахунок цільових внесків *
  Участь в колективних стендах за підтримки Асоціації на виставках і форумах України.
  Підготовка інвестиційних проектів (розробка листів умов (term sheet; розробка інвестиційного меморандуму; розробка короткого інформаційного меморандуму (teaser).
  Проведення заходів для популяризації українських товарів та послуг на ринку КНР та китайських товарів та послуг на ринку України, в тому числі виставки, конференції, семінари, презентації, рекламні кампанії тощо.
  Надання інформації про членів Асоціації в матеріалах, наданих Асоціацією, для розміщення в друкованих, електронних та телевізійних ЗМІ (при попередньому погодженні з редакціями).

   

  Дисконтна система пільг
  Дисконтна програма, яка надає членам АУКС ряд пільг та знижок у різних сферах надання послуг: логістичні послуги, допомога в закупівлі товарів в КНР, авіапереліт, охоронні, рекламні та маркетингові послуги тощо.

   

  Річний внесок/ Вступний внесок

   
  БЕЗКОШТОВНО 

   

  Але це все далеко не повний перелік привілеїв членства з АУКС. За більш детальною інформацією прошу звертатися до нас за телефоном (044) 285 70 52 або на електронну пошту: aucc@aucc.org.ua.