Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва

 • Послуги / Лобіювання

  Підвищення капіталізації, розширення бізнесу, освоєння нових ринків та регіонів, інвестиційні проекти – ці та інші аспекти бізнесу, що динамічно розвивається, неминуче ставлять компанію перед проблемою підтримки партнерських відносин з органами державної влади. Government relations стають одним із найважливіших бізнес-процесів для більшості українських компаній. Різні аспекти організації та керування GR, вибір стратегії й тактики взаємодії з органами державної влади, моніторинг ситуації, підбір спеціалістів, співпраця з представницькими організаціями бізнесу, організація та проведення лобістських кампаній – ці питання стають все більш актуальними для керівників як українських, так і китайських підприємств, структур і організацій, що здійснюють свою діяльність в різних галузях.

  Асоціація забезпечить необхідну допомогу в налагодженні ділових відносин з відповідними державними та приватними інститутами України та Китая, в тому числі з державними регуляторними органами та місцевою владою. У вирішенні багатьох питань ми спираємося на власні багатосторонні контакти та бездоганну репутацію, а також на підтримку Наглядової Ради Асоціації, яка складається з вищих державних чиновників впливових державних та суспільних діячів України, а також керівників місцевих муніципальних та регіональних адміністрацій найбільших міст та регіонів України.

  Наші можливості лобіювання підтверджуються численними прикладами вдалої співпраці з Посольством України в КНР, керівник якого – посол Олег Дьомін, консульствами України в Шанхаї та Гуанчжоу, а також із Посольством КНР в Україні, його Торгівельно-Економічною Канцелярією, центральними органами влади КНР, провінціальними урядами, китайськими державними корпораціями. Все це забезпечує учасникам Асоціації чіткі перспективи успішної двосторонньої співпраці.

  Слід зазначити, що за рахунок членських внесків АУКС надає такі послуги:

  1. Лобіювання та надання необхідної допомоги в налагодженні ділових відносин з відповідними державними та приватними інститутами України та Китаю, в тому числі з державними регуляторними органами та місцевою владою.
  2. Лобіювання інтересів членів АУКС в сфері економіки, бізнесу та господарювання аби налагоджувати та розвивати сприятливі умови для ведення бізнесу, пов’язаного з КНР в Україні.
  3. Надання рекомендацій при встановленні відносин з підприємствами, регуляторними органами та місцевою владою.
  4. Дійсні або Асоційовані члени АУКС мають змогу об’єднуватися в комітети з колегами свого напрямку, організовувати тематичні форуми та зустрічі, де матимуть змогу обговорювати та вирішувати актуальні питання, ділитися досвідом, налагоджувати нові контакти.
  5. Вирішення проблемних питань членів АУКС у профільній галузі шляхом залучення профільних комітетів, створених компаніями-членами та партнерами Асоціації.