Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва

  • Послуги / Лобіювання

    Підвищення капіталізації, розширення бізнесу, освоєння нових ринків та регіонів, інвестиційні проекти – ці та інші аспекти бізнесу, що динамічно розвивається, неминуче ставлять компанію перед проблемою підтримки партнерських відносин з органами державної влади. Government relations стають одним із найважливіших бізнес-процесів для більшості українських компаній. Різні аспекти організації та керування GR, вибір стратегії й тактики взаємодії з органами державної влади, моніторинг ситуації, підбір спеціалістів, співпраця з представницькими організаціями бізнесу, організація та проведення лобістських кампаній – ці питання стають все більш актуальними для керівників як українських, так і китайських підприємств, структур і організацій, що здійснюють свою діяльність в різних галузях.

    Асоціація забезпечить необхідну допомогу в налагодженні ділових відносин з відповідними державними та приватними інститутами України та Китая, в тому числі з державними регуляторними органами та місцевою владою. У вирішенні багатьох питань ми спираємося на власні багатосторонні контакти та бездоганну репутацію, а також на підтримку Наглядової Ради Асоціації, яка складається з вищих державних чиновників впливових державних та суспільних діячів України, а також керівників місцевих муніципальних та регіональних адміністрацій найбільших міст та регіонів України.

    Наші можливості лобіювання підтверджуються численними прикладами вдалої співпраці з Посольством України в КНР, консульствами України, а також із Посольством КНР в Україні, його Торгівельно-Економічною Канцелярією, центральними органами влади КНР, провінціальними урядами, китайськими державними корпораціями. Все це забезпечує учасникам Асоціації чіткі перспективи успішної двосторонньої співпраці.