Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва

 • Про нас / СПІЛЬНА УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКА ДІЛОВА РАДА

  3 вересня 2010 року було підписано Угоду між Торгово-Промисловою палатою України (ТППУ) та Всекитайським Комітетом сприяння міжнародній торгівлі (ССРІТ) про створення та функціонування спільної Ділової ради.

  Співзасновниками Української частини Українсько-Китайської Ділової ради (УКДР) є Торгово-промислова палата України (ТППУ) та Асоціація українсько-китайського співробітництва (АУКС). Українська частина УКДР є дорадчо-консультаційними органом при ТПП України без статусу юридичної особи. Членами Української частини УКДР на добровільних засадах можуть бути юридичні особи-суб’єкти господарювання, які зареєстровані і діють згідно із законодавством на території України.

  У березні 2011 року у Києві відбулось спільне інаугураційне засідання Українсько-Китайської Ділової ради за участю співголів Міжурядової Українсько-Китайської комісії із співробітництва, де Китайську сторону представляв віце-прем’єр Держради КНР (на той час), а нині Голова Постійного Комітету Всекитайських Зборів народних представників (ВЗНП) Чжан Децзян.

  Основною метою діяльності Ділової ради є сприяння розвитку українсько-китайських торговельно-економічних зв’язків, диверсифікації структури і збільшенню обсягів товарообігу між двома країнами, пошуку та освоєнню оптимальних моделей співробітництва, налагодження виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації, створенню сприятливих умов для діяльності в різних комерційних сферах.

  Спільну Ділову раду, до складу якої входять близько 100 українських та 100 китайських бізнесових структур, очолюють два спів-Голови та по два заступники керівників Української та Китайської сторін. Головою Китайської частини спільної Ділової ради є президент найпотужнішої державної китайської корпорації машинобудівної індустрії СИНОМАШ (SINOMACH) п. Жень Хонгбинь (Ren Hongbing), дуже впливовий державний бізнесмен у ранзі міністра. Українську частину спільної Ділової ради був призначений очолювати народний депутат (на той час) Валерій Коновалюк, а на сьогодні обраний відомий український бізнесмен та громадській діяч, Заступник Голови Правління Асоціації «Українсько-Китайського співробітницва» Роберт Йосипович Бровді (обраний в липні 2015 г.), Заступником керівника Української частини донині є посол України у КНР у 1999-2001 роках, Голова Загальних зборів Асоціації «Українсько-китайського співробітництва» Ігор Антонович Литвин. Іншим заступником на той час став перший віце-президент ТПП України Віктор Яновський, а у липні 2015 року обраний Король Валерій Валерійович.
  У липні 2013 року у Києві відбулося друге спільне засідання Українсько-Китайської Ділової ради, яке визначило перспективні шляхи розвитку співробітництва бізнесових кіл обох країн та затвердило план спільних заходів на найближчі роки.

  До результатів діяльності Українсько-Китайської міждержавної Ділової ради слід віднести організацію поїздок бізнесових делегацій обох країн до України та КНР, у тому числі і в ході державних візитів Президента України до КНР у 2010 та 2013 роках, держвізиту Президента КНР до України у 2011 році, численних поїздок представників регіональних ділових кіл, проведення бізнес-форумів, семінарів, конференцій, виставок тощо. Зокрема, забезпечено розробку та зведення пропозицій ділових кіл України до комплексної п’ятирічної Програми реалізації формату стратегічного партнерства між Україною та КНР, ініційовано та забезпечено візити в Україну уповноважених делегацій Всекитайського народного товариства дружби із закордоном (2011 р.), Народного уряду провінції Гуандун (2011-2013), Народного уряду провінції Шаньдун (2012), Народного уряду провінції Сичуань (2012), Китайської національної корпорації із зарубіжного економічного співробітництва (Київщина, Луганщина, Черкаська та Івано-Франківська області, 2011-2013 рр., включаючи підготовку та підписання відповідних документів про співробітництво із обласними держадміністраціями),

  Китайської національної корпорації з гідроелектричного інжинірингу та будівництву «Сіногідро» (Київ, Черкащина, Дніпропетровськ, 2011-2012), китайської корпорації із виробництва спеціальної будівельної техніки «SANY» (2011-2012), китайської корпорації із виробництва бурової та гірничої техніки «Hong Hua» (2011-2012), ініційовано та забезпечено участь численних українських корпоративних делегацій у китайських міжнародних експортно-імпортних виставках, а також виставках агро- та харчової продукції у мм. Пекін, Шанхай, провінціях Гуандун (включаючи всесвітньовідому експозицію СANTON FAIR), Шеньсі, Чжецзянь, Фуцзянь (2011-2013 рр.), включаючи проведення «Дня української горілки» у м.Шанхай (лист.2012 р.) тощо.

  Спільна Ділова рада, як реальний майданчик взаємодії бізнесових кіл України та КНР, має колосальний потенціал для подальшого налагодження, розвитку та диверсифікації різноманітної ефективної співпраці на рівні підприємство-підприємство, регіон-регіон, яке відбувається та відбуватиметься за постійного та уважного сприяння державної влади КНР, що означає відповідну безпеку та виконавчу дисципліну у процесі ведення бізнесу з комерційними структурами КНР.

  http://ucbc.org.ua

   

  ЧЛЕНИ СПІЛЬНОЇ УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКОЇ ДІЛОВОЇ РАДИ

  1. Асоціація Українсько-Китайського співробітництва в особі Голови Правління Бровді Роберта Йосиповича та Голови Загальних зборів Литвина Ігоря Антоновича.
  2. Товариство з обмеженою відповідальністю Антрацит Транс, уповноважена особа Платонов Артем Юрійович.
  3. Корпорація Граніт в особі генерального директора Видренка Віктора Миколайовича та заступника генерального директора Бамбізо Полікарпа Юрійовича.
  4. Товариство з обмеженою відповідальністю КТС Груп в особі комерційного директора Білозерова Олексія Станіславовича.
  5. Адвокатське об’єднання Василь Кісіль та партнери в особі партнера Бородкіна Олександра Івановича та менеджера по роботі з клієнтами Лідії Гудір-Порицької.
  6. Товариство з обмеженою відповідальністю “ЕУРОПІЄН КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ” в особі генерального директора Браїловського Вадима Анатолійовича.
  7. Товариство з обмеженою відповідальністю “Черкаська сонячна електростанція” в особі співвласника Братченко Ігора Івановича.
  8. Товариство з обмеженою відповідальністю “АНК Реклама”, уповноважена особа Вощинська Марина Сергіївна.
  9. Товариство з обмеженою відповідальністю “Курс”, уповноважена особа Грицюк Гаяна Юріївна.
  10. Товариство з обмеженою відповідальністю “НВО “ОстеосинтезНАНО” в особі директора Густі Володимира Йосиповича.
  11. Товариство з обмеженою відповідальністю “АРТЕЙ СИСТЕМ” в особі директора Дубини Юрія Валерійовича.
  12. Товариство з обмеженою відповідальністю “Сіньвей Україна” в особі виконавчого директора Євтушенко Надії Анатоліївни.
  13. Публічне акціонерне товариство “НВП “САТУРН” в особі радника генерального директора Жукарєва Олександра Олександровича.
  14. Товариство з обмеженою відповідальністю “Криголам” в особі власника Званського Олександра Григоровича.
  15. Товариство з обмеженою відповідальністю “Глобал комюнікейшн”, уповноважена особа Кабатіна Лариса Василівна.
  16. Товариство з обмеженою відповідальністю “Літер” в особі віце-президента Кермасова Валерія Ігоровича.
  17. Товариство з обмеженою відповідальністю “Десятка 10”, уповноважена особа Клименко-Джулай Катерина Вікторівна.
  18. Товариство з обмеженою відповідальністю “Серч”, уповноважена особа Красіна Марина Олександрівна.
  19. Товариство з обмеженою відповідальністю VVTGroup в особі президента Левченко Віталія Сергійовича.
  20. ПрАТ “Міжнародні авіалінії України” в особі голови департаменту з продажу в Україні Ляхович Христини Іванівни.
  21. Асоціація ділового співробітництва України та держав АСEАН” в особі представника Мацапури Ольги Борисівни,
  22. Товариство з обмеженою відповідальністю Торгсистема, уповноважена особа Мирза Михайло Іванович.
  23. Товариство з обмеженою відповідальністю “БЕАТА-ПЛЮС” в особі директора Міткевича Віктора Фрідовича та уповноваженої особи Захарченка Ігора Михайловича.
  24. Товариство з обмеженою відповідальністю «Укр-Китай Коммуникейшин» в особі адміністративного директора Нетребської Ганни Григорівни та PR-менеджера Звірянського Артура Ігоровича.
  25. «Ukrainian Fashion Week» в особі заступника директора – генерального продюсера Нечипорука Володимира Степановича.
  26. Товариство з обмеженою відповідальністю “ЛЕКХІМ” в особі директора з логістики та закупівлям товариства Нікітіної Анжели Анатоліївни.
  27. Товариство з обмеженою відповідальністю “Група компаній “Сантіно”” в особі директора Олійника Віталія Васильовича.
  28. Українсько-китайська асоціація співдружності в особі віце-президента Повх Віталія Миколайовича.
  29. Фізична особа підприємець Попов Олексій Олексійович.
  30. Товариство з обмеженою відповідальністю “Г.Н.Т. ЮНІОН ГРУП” в особі директора Постол Ганни Григорівни та уповноваженої особи Біріна Дмитра Володимировича.
  31. Група компаній “Герц” в особі президента Ротова Олександра Сергійовича.
  32. Товариство з обмеженою відповідальністю “Рекламне поле”, уповноважена особа Сафронов Сергій.
  33. Асоціація Ділового Співробітництва “Київ-Пекін” в особі виконавчого директора Асоціації Волкова Володимира Васильовича.
  34. Фізична особа підприємець Сєрьогін Юрій.
  35. Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» в особі начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності департаменту міжнародного співробітництва НТУУ «КПІ» Шишоліна Андрія Павловича.
  36. Д.П. «Вуглесинтезгаз» в особі Супруна Андрія Григоровича.
  37. Товариство з обмеженою відповідальністю “Гранум Інвест”, уповноважені особи Тимків Віталій Степанович.
  38. Товариство з обмеженою відповідальністю “Сантіно Медіа”, уповноважена особа Ткач Оксана Ігорівна.
  39. Товариство з обмеженою відповідальністю “Делокс”, уповноважена особа Тодорова Тетяна Петрівна.
  40. Товариство з обмеженою відповідальністю “Риксос”, уповноважена особа Торопов Микола Миколайович.
  41. Товариство з обмеженою відповідальністю “БУДАІНВЕСТ” в особі генерального директора Федосєєва Сергія Миколайовича.
  42. Товариство з обмеженою відповідальністю Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології в особі заступника комерційного директора Фролової Юлії Сергіївни.
  43. Юридична фірма “Астерс” в особі старшого партнера Хачатуряна Армена Григоровича та радника Марічева Дмитра Євгеновича.
  44. Товариство з обмеженою відповідальністю “Самосвалов Торг”, уповноважена особа Хохулов Віталій Вікторович.
  45. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, в особі голови корпорації “Науковий парк”Київський університет імені Тараса Шевченка”” Чернюка Віталія Івановича.
  46. Товариство з обмеженою відповідальністю “Інформмаш” в особі директора Чуха Юрія Миколайовича.
  47. Завод «Антонов», уповноважена особа Шафранов Денис.
  48. Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРКС Україна”, уповноважена особа Шиверска Ярослава Анатоліївна.
  49. Товариство з обмеженою відповідальністю“Укргрейн Шиппінг”, уповноважена особа Щурін Олег Миколайович.
  50. Товариство з обмеженою відповідальністю “Антрацит Капітал”, уповноважена особа Яцюк Наталія Миколаївна.
  51. Українсько-Китайський центр, в особі генерального директора Гуань Сяньмей.
  52. Центр міжнародного ділового співробітництва при Торгово-Промисловій Палаті України, в особі директора Шаповалової Алли.
  53. Товариство з обмеженою відповідальністю Індор Максі, уповноважена особа Смілянець Олександр Іванович.
  54. Товариство з обмеженою відповідальністю Саргон Україна, уповноважена особа Балян Сурен Норайрович.
  55. Товариство з обмеженою відповідальністю Чікен Київ, уповноважена особа Попової Ольги Іванівни.
  56. Товариство з обмеженою відповідальністю “ПЦРТ РЕГІОНЕКОТУР” в особі генерального директора Киливника Володимира Петровича.
  57. Товариство з обмеженою відповідальністю КИЇВСПЕЦБУДуповноважена особа Щербак Артур Ігоревич.