Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  Обсяг операцій з розрахунків у юанях при транскордонній торгівлі в Китаї перевищив 1,6 трлн юанів

  2011-09-02

  Джерело: Russian.News.Cn
  На кінець липня ц.р. сукупний обсяг операцій з розрахунками в національній валюті – юанях в рамках транскордонної торгівлі в Китаї досяг 1,63 трлн юанів / 250,56 млрд дол США /. Про це повідомив заступник директора Народного банку Китаю / НБК, Центробанк / Ма Делунь напередодні на форумі з фінансового співробітництва в рамках першої ярмарку “Китай-Євразія” в Синьцзян-Уйгурському автономному районі.

  За його словами, до даного моменту НБК вже уклав з монетарними відомствами 12 країн і регіонів світу угоди про валютний своп. Центробанк буде дотримуватися консенсусів, досягнутих лідерами Китаю та країнами Євразії, посилювати практичний діалог і співпрацю з Центробанками цих країн на основі взаємовигідного співробітництва.

  У сфері фінансового співробітництва, продовжував Ма Делунь, – слід продовжувати поширення здійснення розрахунків у національній валюті при двосторонній торгівлі, активізувати спрощення процедур двосторонньої торгівлі та інвестування, поглиблювати торгово-економічні зв’язки і поступово просувати відкриття та інновації фінансового ринку.

  Ма Делунь зазначив, що Синьцзян є єдиною пілотної зоною в Китаї для здійснення прямих зарубіжних інвестицій в юанях. До кінця липня загальний обсяг таких операцій перевищив 1,1 млрд юанів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *