Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  Китай став лідером на світовому ринку смартфонів

  2011-11-25

  Джерело: За матеріалами Lenta.Ru

  Китай обійшов США за фізичному обсягу продажів смартфонів, хоча Сполучені Штати залишаються лідерами по фінансовому обсягом ринку.

  Згідно з дослідженням маркетингової компанії Strategy Analytics, в третьому кварталі 2011 року в КНР було продано 24000000 смартфонів, тоді як у США – тільки 23000000.

  Як заявив гендиректор Strategy Analytics Ніл Мостон, Китай зараз знаходиться “на передній лінії” світового ринку мобільної комп’ютерної техніки. Він додав, що зараз китайський ринок не може ігнорувати жоден великий учасник ринку.

  У третьому кварталі продажі смартфонів в КНР зросли на 58 відсотків до 23,9 мільйона одиниць, тоді як у США вони впали на 7 відсотків до 23,3 мільйона. Швидке зростання в Китаї було забезпечено збільшенням поставок в роздрібну мережу, агресивним субсидуванням виробниками дорогих апаратів, а також розгортанням масового виробництва місцевих дешевих моделей.

  Лідером на китайському ринку є фінська компанія Nokia, якій належить 28 відсотків продажів. У США домінує тайванська компанія HTC, яка володіє 24 відсотками ринку.

  Китай є не тільки найбільшим споживачем, але і провідним виробником смартфонів у світі. У перші три квартали 2011 року на фабриках країни було вироблено 80000000 смартфонів.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *