Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  КИТАЙ МАЄ НАМІР ОБМЕЖИТИ ІНВЕСТИЦІЇ В ІНФРАСТРУКТУРУ ТА НЕРУХОМІСТЬ

  2010-12-24

  Китай в 2011 році планує обмежити зростання інвестицій у будівництво об’єктів інфраструктури на рівні 20%, повідомила газета Цзінцзи гуаньча бао з посиланням на дані Держкомітету КНР з розвитку і реформ.

  Пріоритет при капвкладеннях буде віддано зведенню соціально значущих об’єктів, розвитку сільського господарства, прикордонних і периферійних районів.
  З січня по листопад 2010 року зростання капіталовкладень на ці цілі склало у річному обчисленні 24,9%, у листопаді – 29,1%.

  Китай також буде обмежувати іноземні інвестиції в сектор нерухомості, повідомила в п’ятницю китайська англомовна газета China Daily з посиланням на міністерство комерції КНР.
  Міністерство відзначило, що “іноземним підприємцям буде заборонено заробляти на купівлі-продажу об’єктів нерухомості”. Жорсткий контроль над цим будуть здійснювати як саме Мінкомерції, так і міністерство земельних і людських ресурсів, зазначає газета.

  Мінкомерції також зажадало від місцевої влади налагодити контроль за участю іноземних інвестиційних компаній у будівництві нерухомості.
  За 11 місяців 2010 року іноземні інвестиції в сектор нерухомості в Китаї зросли порівняно з тим же періодом 2009 року на 48% і досягли $ 20,1 млрд, тоді як в цілому зарубіжні інвестиції збільшилися на 17,73%.

  korrespondent.net

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *