Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  Китай і США є партнерами, які конкурують і залежать один від одного

  2022-05-09

  «Звіт про експорт США за 2022 рік», що опублікований Національним комітетом з американо-китайської торгівлі (USCBC), показує, що у 2021 році експорт товарів зі США в Китай збільшився на 21% в річному обчисленні до рекордно високого рівня в 149 мільярдів доларів США, передає CRI.

  У 2021 році Китай продовжував зберігати свої позиції 3-го за величиною експортного ринку товарів у Сполучених Штатах. Основними експортними товарами є олійні культури, зернові, свинина та інші сільськогосподарські продукти, а також нафта і природний газ, напівпровідники, фармацевтична продукція та ін. Експорт в Китай приніс користь компаніям і фермерам по всій території Сполучених Штатів, створивши велику кількість робочих місць у США.

  Згідно зі статистикою відповідних відомств, з 1 березня 2020 року по 10 січня 2021 року Китай шляхом експорту, а також різними каналами допомоги надав Сполученим Штатам понад 42 мільярдів масок, більше ніж 900 мільйонів пар рукавичок, близько 780 мільйонів комплектів захисного одягу, 50066 пар захисних окулярів, 257 інвазивних апаратів ШВЛ і 15 648 неінвазивних апаратів штучної вентиляції легенів.

  Крім того, деякі китайські провінції, міста та дружні групи також пожертвували Сполученим Штатам велику кількість медикаментів. Китай готовий продовжувати зміцнювати протиепідемічну співпрацю з країнами, включаючи США, а також готовий продовжувати надавати всю можливу підтримку і допомогу для боротьби з епідемією.

  Системи Китаю і Сполучених Штатів дуже різні, але двом країнам потрібно навчитися співіснувати, а краще співпрацювати, а не починати нову холодну війну.

  Увесь світ очікує від двох найбільших економік світу відповідального ставлення до миру, розвитку, співпраці, країни світу сподіваються, що Китай і США сумлінно виконуватимуть свої міжнародні зобов’язання.

  Китай і США є партнерами, які конкурують і залежать один від одного

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *