Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  До кінця року Китай продає за кордон товарів на $ 150 млрд більше, ніж ввезе

  2011-11-11

  Джерело: korrespondent.net

  Позитивне сальдо торгового балансу Китаю за підсумками 2011 року складе $ 150 млрд.

  Про це повідомило в своєму прогнозі міністерство торгівлі Піднебесної. У документі наголошується, що перспективи зростання експорту погіршилися в умовах несприятливої ​​економічної кон’юнктури. “Обсяг експорту та імпорту продовжить зростання в 2012 році, проте темпи зростання сповільняться в порівнянні з показниками 2011 роком”, – наголошується в повідомленні міністерства.

  Нагадаємо, позитивне сальдо торгового балансу Китаю в жовтні цього року зросло на 17,2% – до $ 17 млрд проти $ 14500000000 у вересні. Зростання експорту до показника жовтня 2010 року склав 15,9%, а імпорту – 28,7%.

  Основними торговельними партнерами КНР залишаються США, країни ЄС і держави, що входять в Асоціацію країн Південно-Східної Азії (АСЕАН).

  Нагадаємо, минулого року ВВП Китаю досяг $ 6 трлн, збільшившись на 10,3% в порівнянні з 2009 голом. Темпи зростання ВВП Китаю помітно випереджали темпи економічного зростання в провідних країнах та регіонах світу.

  Китайська економіка за своїм розміром вже випереджає японську і поступається лише американській.

  Між тим, у жовтні повідомлялося, що зростання китайського ВВП в період з липня до кінця вересня знизився до 9,1% через вжитих урядом заходів щодо стримування інфляції.
  За матеріалами: РБК-Україна

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *