Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  Діалог між КПК і політичними партіями світу на високому рівні

  2017-12-06

  З 30 листопада по 3 грудня у Пекіні пройшов діалог на вищому рівні між КПК і політичними партіями світу. Генеральний секретар ЦК КПК, голова КНР Сі Цзіньпін був присутній на церемонії відкриття заходу і виступив з основною промовою. Комуністична партія Китаю вперше проводить діалог на високому рівні з іншими політичними партіями світу. Аж до теперішнього часу цей захід вперше в світі зібрав так багато керівників політичних партій світу, він має новаторське значення в історії КПК, а також проривний вплив в історії політичних партій світу.

  КПК є найбільшою партією в світі, до її складу входять понад 89 млн. членів, вона керує населенням у 1,3 млрд. людей. Світовим політичним партіям необхідно стежити і вивчати кожен крок і кожну дію КПК. Нещодавно успішно пройшов 19-й Всекитайський з’їзд КПК. Діалог на вищому рівні між КПК і політичними партіями світу відкрив двері для керівників закордонних політичних партій у глибокому розумінні духу 19-го з’їзду КПК та ідеології соціалізму з китайською специфікою в нову епоху Сі Цзіньпіна.

  Нова і новітня історія свідчить про те, що кожного разу, коли людство стикається з проблемами в соціальному розвитку, відповідальні політичні партії завжди беруть на себе ініціативу і вказують майбутній напрям. На тлі нестабільних і невизначених факторів, а також спільних викликів, з якими стикається людство, у доповіді 19-го Всекитайського з’їзду КПК висувається мета по створенню спільноти з єдиною долею людства та ідея про глобальне управління на базі спільних консультацій і будівництва, крім цього, надається раціональний проект для вирішення конфліктів інтересів і протиріч цінностей. Нинішній діалог проходить під темою: “Будівництво спільної долі для людства, спільне створення прекрасного світу: відповідальність політичної партії”, КПК спільно з керівниками політичних партій з різних материків світу обговорюють великі справи і спільну відповідальність, завдяки спілкуванню та дискусіям вдалося посилити визнання і консолідувати дії з метою будівництва співтовариства з єдиною долею для людства.

  У доповіді 19-го Всекитайського з’їзду КПК чітко зазначається, що Комуністична партія Китаю є політичною партією, яка прагне щастя китайському народу, а також є партією, яка веде провідну боротьбу за прогрес людства. КПК підтримує регулярні контакти з понад 400 політичними партіями і партійними організаціями з понад 160 країн світу, активно створює платформу, просуває спільні консультації та рівноправне спілкування між політичними партіями. Діалог на вищому рівні між КПК і політичними партіями світу свідчить про те, що Китай готовий ділитися своїм досвідом управління партією і державою, сподівається, що різні країни світу зрозуміють китайську цивілізацію, а також запозичують щирість і рішучість з інших культур. Очікується, що діалог буде сприяти досягненню більшої кількості домовленостей щодо перспектив розвитку людства між різними політичними партіями світу, а також робить величезний внесок у спільне будівництво прекрасної планети.

  Газета “Женьмінь жибао”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *