Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • ОГЛЯДАЧ / АНАЛІТИКА

  Банківський сектор Китаю може стати найбільшим в світі

  2011-06-07

  Джерело: PricewaterhouseCoopers

  В недалекому майбутньому банківський ринок США може втратити лідируючу позицію. Проаналізувавши стан банківських систем в різних країнах, аудиторська та консалтингова компанія PricewaterhouseCoopers (PwC) до 2023 пророкує 1 місце КНР.

  На даний момент китайські банки вже очолюють рейтинги за ринковою капіталізацією, поступово нарощуючи свою присутність на ринках, що розвиваються, де багатіє населення проявляє все більший інтерес до фінансових послуг.

  При цьому в PwC впевнені, що банківський сектор Індії стане третім за величиною в світі до 2035г., Зайнявши місце Японії, а в перспективі може навіть випередити КНР.

  Експерти PwC вважають, що в порівнянні із західними конкурентами, кредитори Китаю, Індії, Бразилії, Росії, Мексики, Індонезії та Туреччини (так звана сімка країн, або E7) зазнали менших збитків від глобальної кризи. Саме це і додає стійкості їх зростанню.

  Аналітики прогнозують, що протягом найближчих 20 років ВВП семи провідних економік, що розвиваються наздожене аналогічний показник “Великої сімки”, а до 2050р. і взагалі значно його випередить. Економічне зростання в E7 буде залежати від подальших інвестицій держави в інфраструктуру, відкриття ринків для конкуренції, скорочення бюрократії та підвищення освітнього рівня, вважають вони.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *