Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Зустріч з представниками китайських мистецьких та ділових кіл

  2018-12-31

  27 грудня 2018 року у приміщенні Посольства України в КНР відбувся вечір-зустріч з представниками Альянсу міст Шовкового шляху та Китайського міжнародного альянсу мистецьких і ділових кіл.

  Відкриваючи захід, Посол України в КНР О.Дьомін підкреслив важливість подальшого розвитку українсько-китайського співробітництва в культурній та інвестиційній сферах у рамках реалізації китайської ініціативи «Один пояс, один шлях» та окреслив майбутні плани і перспективи двосторонньої взаємодії. «Дні Культури в цьому році ми відкривали в найбільшому палацовому комплексі світу – музеї Ґуґун. Це був дуже визначний для нас захід, на якому були представлені кращі вироби мистецтва України. Тобто, ми йдемо цими двома шляхами – мистецьким і бізнесовим – назустріч одне одному по Великому Шовковому шляху. Можу сказати, що Україна одна з перших країн світу підтримала ініціативу Китаю щодо створення проекту «Один пояс – один шлях» і наш сьогоднішній захід є одним з кроків в цьому напрямку», – підкреслив Олег Дьомін.

  0000143

  Після цього з презентацією інвестиційного та туристичного потенціалу України виступив перший секретар посольства України в КНР Олександр Сердечний. Співробітниця пекінського представництва «Міжнародних авіаліній України» ознайомила учасників з перевагами нового літака українського перевізника на рейсі Пекін-Київ.

  Захід закінчився виступом дитячого колективу з концертною програмою «Щедрий вечір».

  Після виступу Генерального Секретаря Альянсу Міст Шовкового Шляху, Надзвичайного та Повноважного Посла України в КНР Олега Дьоміна було нагороджено титулом «Радник альянсів».

  0000145

  З метою висвітлення заходу у китайських соцмережах Посольством у співпраці з китайськими блогерами було організовано трансляцію зустрічі у прямому ефірі. Вперше в інформаційному просторі Китаю українському  контенту вдалося набрати таку велику кількість одночасних переглядів – понад 120 тисяч.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *