Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Генеральне консульство України в Гуанчжоу провело зустріч з Hybribio Biotech

  2024-01-25

  16 січня 2024 року у приміщенні Генерального консульства України в Гуанчжоу відбулися переговори з представниками відомої китайської компанії Guangdong Hybribio Biotech.

  Про це повідомило на своїй сторінці “Генеральне консульство України в Гуанчжоу“.

  Компанія є одним з лідерів на території КНР з надання медичних послуг, зокрема щодо діагностики та тестування. Китайська компанія має власну потужну науково-дослідницьку базу та має патенти на низку прогресивних тест-досліджень щодо виявлення ракових клітин на ранніх стадіях, а також щодо виявлення різноманітних вірусів. Окрім володіння власними технологіями, Guangdong Hybribio Biotech має власне виробництво та велику мережу власних лабораторій.

  В даний час компанія має намір освоювати нові ринки за кордоном, у т.ч. в Європі. Окрім бажання участі у тендерах на постачання власного обладнання та технологій на ринки іноземних країн, компанія має намір інвестувати у будівництво власного виробництва, науково-дослідницького центру та лабораторій. Українські дипломати під час зустрічі запропонували представникам китайської компанії розглянути можливість створення такого центру на території України, з метою подальшої роботи з цього хабу на територію країн Східної Європи. Представники Guangdong Hybribio Biotech виявили зацікавленість такої пропозиції і готові вже зараз розпочати роботи по організації підготовчих дій, щоб одразу після закінчення бойових дій в Україні розпочати процес інвестування та будівництва. Також китайська компанія зацікавлена у співробітництві з українськими науково-дослідницькими центрами та інститутами.

  Для подальшого більш детального обговорення перспектив реалізації зазначеного проекту, китайська компанія має намір запросити генерального консула України в Гуанчжоу відвідати головний офіс та виробничі потужності компанії у місті Чаочжоу та провести переговори з вищим керівництвом компанії.

   

  Генеральне консульство України в Гуанчжоу провело зустріч з Hybribio Biotech

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *