Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Зустріч спец посланця Лі Хуея з Зеленським

  2023-05-18

  Спеціальний представник уряду Китаю у справах Євразії Лі Хуей відвідав Україну залізницею в рамках виконання домовленостей, досягнутих під час телефонної розмови Президента Володимира Зеленського та Голови Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпіна.

  Під час зустрічей спеціального представника уряду Китаю було детально пояснено українську формулу миру, яка ґрунтується на повазі до суверенітету та територіальної цілісності України. Була надана інформація про ситуацію на фронті та було розкрито воєнні злочини, що вчиняє Росія.

  Більше того, спецпредставник Китаю Лі Хуей заявив  Володимиру Зеленському, що панацеї від “кризи” не існує, а припинення війни вимагатиме “створення умов для припинення вогню і мирних переговорів”, за джерелами Bloomberg.

  Дослівно МЗС Китаю: “Панацеї для розв’язання кризи не існує, але всім сторонам необхідно починати з себе, будувати взаємну довіру і створювати умови для припинення війни і переговорів”.

  Деталі: Згідно з повідомленням, опублікованим у четвер Міністерством закордонних справ Китаю, Лі під час візиту провів окремі зустрічі із президентом Зеленським, главою ОП Андрієм Єрмаком, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою та очільниками міністерств інфраструктури, енергетики, оборони та інших профільних відомств.

  За його словами, Китай допоможе Україні “в межах своїх можливостей”.

  У повідомленні не сказано, як відповів Зеленський, а українська сторона не повідомляла про їхню зустріч.

  Зустріч спец посланця Лі Хуея з Зеленським

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *