Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АСОЦІАЦІЇ З ПРЕЗИДЕНТОМ УСПП АНАТОЛІЄМ КИРИЛОВИЧЕМ КІНАХОМ ТА ПОСЛОМ УКРАЇНИ В КНР (2013 ‒ 2019 рр.) ОЛЕГОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ ДЬОМІНИМ

  2022-09-07

  Завершення літнього періоду було відзначено проведенням зустрічі Президента «Асоціації українсько-китайського співробітництва» Віталія Олійника з Президентом «Українського союзу промисловців і gідприємців» Анатолієм Кінахом та Головою Громадської організації «Товариство українсько-китайського міжрегіонального співробітництва» Олегом Дьоміним. Ця зустріч відбулася завдяки ініціативі радника Президента АУКС Олександра Клименка, який приймав в ній активну участь.

  Метою зустрічі було погодження спільних планів та дій щодо розвитку українсько-китайських відносин у сьогоднішніх воєнних реаліях.

  Представники АУКС запропонували провести аналіз поточного стану діяльності китайського бізнесу в Україні, реалізації виробничих і торговельних проєктів українських підприємств у Китаї. Учасники обговорили загальні питання стратегії та перспектив розвитку взаємовідносин України та КНР у майбутньому, акцентували увагу на необхідності проведення зустрічі представників китайського бізнесу в Україні, громадських організацій та асоціацій України і Китаю.

  Зважаючи на особливу позицію Китаю щодо війни в Україні, з одного боку, а також поточну високу актуальність китайського ринку для українського бізнесу, з іншого боку, сторони погодили пропозицію пана Кінаха — проведення консультацій з Міністерством закордонних справ України, Посольством України та консульствами, щодо взаємодії з китайськими бізнес-асоціаціями та безпосередньо з китайськими компаніями на найближчий період.

  На зустрічі було запропоновано після завершення консультацій провести переговори між представниками бізнесу, громадських організацій та асоціацій України і Китаю.

  ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АСОЦІАЦІЇ З ПРЕЗИДЕНТОМ УСПП АНАТОЛІЄМ КИРИЛОВИЧЕМ КІНАХОМ ТА ПОСЛОМ УКРАЇНИ В КНР (2013 ‒ 2019 рр.) ОЛЕГОМ ОЛЕКСІЙОВИЧЕМ ДЬОМІНИМ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *