Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Діяльність АУКС

  ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АСОЦІАЦІЇ З КЕРІВНИЦТВОМ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ «РОБІНСОН ПАТМАН»

  Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Олійник Віталій та керуючий партнер юридичної фірми «Робінсон Патман» Відсота Дмитро провели ознайомчу зустріч.

  «Робінсон Патман» — це юридична компанія, що спеціалізується на питаннях міжнародної торгівлі, антимонопольного та регуляторного права, взаємодії з органами державної влади та нещодавно стала членом Асоціації.

  На зустрічі Дмитро Відсота презентував юридичну компанію й сферу діяльності, розповів про проекти в яких була залучена фірма та до яких планує долучитися.

  Сторони провели обговорення можливості організації переговорів з китайськими компаніями, які займаються виробництвом пестицидів та з виробниками залізничних колісних пар, для захисту інтересів таких виробників та сертифікації їх продукції в Україні.

  Було домовлено співпрацювати у сфері обміну інформації з питань пов’язаних з антимонопольним законодавством та українсько-китайських відносин, які стосуються діяльності юридичної фірми. Також погодили взаємний обмін новинами на медіаресурсах сторін.

  По завершенню зустрічі учасники обговорили загальні питання українсько-китайських відносин та діяльності Асоціації.

   

  ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА АСОЦІАЦІЇ З КЕРІВНИЦТВОМ ЮРИДИЧНОЇ ФІРМИ «РОБІНСОН ПАТМАН»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *