Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЗУСТРІЧ ПОСЛА УКРАЇНИ В КНР ЮРІЯ КОСТЕНКА З ПРЕЗИДЕНТОМ КИТАЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ CAMC ENGINEERING (САМСЕ)

  2011-06-15

  7 червня ц.р. Посол України в КНР Юрій Костенко відвідав штаб-квартиру провідної китайської компанії CAMC Engineering (САМСЕ) та провів зустріч з її Президентом пані Ло Янь. Зустріч відбулась у рамках підготовки державного візиту Голови КНР Ху Цзіньтао в Україну у другій декаді червня.

  САМСЕ спеціалізується на генеральних підрядах для реалізації проектів в КНР і за кордоном (країни Африки, Південної Америки, Південно-східної Азії та СНД). Протягом першого півріччя поточного року представники САМСЕ провели декілька раундів переговорів в Україні з українськими партнерами та розпочали роботу за низкою перспективних проектів.

  По-перше, це проект з будівництва свинокомплексу із замкнутим циклом виробництва потужністю 24000 голів у рік і свинобойні «під ключ» поблизу с.Боровка, Макарівського району Київської області. Партнером з української сторони виступає компанія «Полісся 2010» (розрахункова вартість проекту – 30 млн. дол. США). Обидві сторони мають намір найближчим часом підписати комерційний контракт щодо реалізації цього проекту.

  Інший проект, який опрацьовується сторонами, є будівництво гідроелектростанції, вітрової і сонячної електростанцій, замовником якого виступає Українська державна корпорація з виконання монтажних і спеціальних будівельних робіт «Укрмонтажспецбуд». У березні ц.р. обидві сторони підписали Меморандум зі співробітництва за цим проектом, у якому визначено, що з метою його реалізації планується створення спільної українсько-китайської компанії, зареєстрованою на території України, яка і виступатиме генеральним підрядником.

  У ході зустрічі Ю.Костенко зазначив важливість розвитку такої конкретної співпраці з Україною, поінформував китайську сторону щодо можливих схем фінансування проектів, які наразі застосовуються в Україні для їх реалізації за участю іноземних партнерів, а також рекомендував керівництву САМСЕ скористатись візитами до КНР Міністра аграрної політики та продовольства України і Голови Ради Міністрів АР Крим, запланованих на осінь ц.р., з метою обговорення питань реалізації існуючих проектів та започаткування нових у галузі сільського господарства та альтернативної енергетики.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *