Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА АСОЦІАЦІЇ З НОВИМ КЕРІВНИКОМ УКРАЇНСЬКОГО ОФІСУ КОМПАНІЇ CMEC

  2021-02-26

  В рамках проєкту Асоціації створення механізму інвестування китайського капіталу в Україну Президент Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва Віталій Олійник та голова Президії Виконавчого комітету Асоціації В’ячеслав Шаякубов провели зустріч з новим керівником українського офісу компанії China Machinery Engineering Corporation (CMEC) паном Сун Дживеєм.

  CMEC входить в групу компаній Китайської національної машинобудівної корпорації (Sinomach). Спеціалізується CMEC на будівництві енергетичних об’єктів в області генерації, передачі і розподілу.

  Під час зустрічі сторони обговорювали перспективи роботи компанії в Україні, інтерес участі компанії в створенні в Україні фонду прямих інвестицій, розширення інтересів CMEC до інших напрямків будівельних робіт окрім реалізації об’єктів в енергетичній галузі. Також було обговорено питання окремих напрямків регіонального значення та принципи їх підтримки з боку регіональної влади, участь компанії в інвестиційних проєктах будівництва житлової нерухомості.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *