Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА АCОЦІАЦІЇ З ГОЛОВОЮ ПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ

  2020-12-02

  В листопаді в головному офісі Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) відбулась зустріч Президента Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС) Олійника Віталія та Голови Президії АУКС Шаякубова В’ячеслава з Головою Правління Локтіоновим Олегом та Директором Департаменту корпоративного бізнесу УБРР Воронковою Іриною.

  Мета зустрічі полягала в обговоренні пропозиції створення механізму залучення інвестицій в Українську економіку. Задум реалізується у форматі організації роботи установи, яка буде мати завдання з консолідації інформації про найбільші інвестпроєкти України, їх аналізу, підготовки, управлінні та залучення інвестицій чи кредитного фінансування.

  Міжнародні стандарти за якими працює КНР, дозволять створити механізм який надасть змогу розглядати проєкти з України не тільки у форматі презентації можливостей, а й робити чіткі розрахунки зі зрозумілими даними щодо процесу реалізації, термінами їх окупності, рентабельністю та іншою інформацією необхідною інвесторам для прийняття рішень.

  Банк УБРР це перша організація з України з якою Асоціація почала переговори з метою залучення партнерів для реалізації своїх намірів. Асоціація запропонувала банку та її засновникам стати одними з учасників свого інвестиційного плану. Керівники АУКС провели усну презентацію ідеї й сторони обговорили можливі перспективи її реалізації спільними зусиллями.

  Голова Правління банку УБРР Олег Локтіонов зі своєї сторони запропонував обслуговування підприємств нового проєкту в УБРР. Сторони домовились підготувати та відправити розгорнуті матеріали задуму для засновників банку, а також підготувати Меморандум про співпрацю з метою підписання в кінці поточного року.

  Довідково про Банк УБРР: в листопаді 2016 року Фонд держмайна продав 99,99% акцій Українського банку реконструкції та розвитку (УБРР) за 82,827 млн грн, завершення процедури передачі відбулося у 2017 році. Новим власником УБРР стала Тяньцзіньська Бохайська товарна біржа, в результаті чого УБРР став першим банком в Україні з китайським фінансуванням.

  Банк та Асоціація будуть докладати зусиль для участі в економічному і соціальному розвитку України та сприяти розвитку її інвестиційної привабливості!

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *