Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Зубко: Україна і Китай зберуть міжурядову комісію у вересні

  2015-06-10

  Україна зацікавлена в активізації та розширенні співробітництва з Китаєм. Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко обговорив 8 червня на зустрічі з надзвичайним і повноважним послом Китайської народної республіки в Україні Чжан Сіюнем можливість проведення третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва. Про це повідомляє прес-служба міністерства у вівторок.
  Як наголошується в повідомленні, Зубко направив лист віце-прем’єру Державної ради КНР Ма Каю з пропозицією китайській стороні провести третє засідання комісії зі співробітництва між урядами України та Китаю у вересні 2015 року.
  За його словами, Україна зацікавлена в активізації та розширенні співробітництва в сфері сільського господарства і в торгово-економічному співробітництві. Крім того, на засіданнях підкомісій планується обговорити питання співпраці двох країн в енергетичній та інфраструктурній галузях.
  Нагадаємо, як заявив напередодні постійний представник КНР в Радбезі ООН Лю Цзеі, Китай завжди поважав суверенітет України.

  business.ua

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *