Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЗТМК отримала право поставляти титанову губку найбільшому китайському виробникові аерокосмічної продукції – компанії Baoji

  2016-04-08

  ТОВ “ЗТМК”, що входять у титановий бізнес Group DF, стала так званим “кваліфікованим постачальником” титанової продукції найбільшої китайської компанії Baoji Titanium Industry Co., Ltd. (BAOTi). Про це йдеться в повідомленні прес-служби Group DF, передають Українські Новини.

  Комбінат отримав такий статус після закінчення спеціального комплексного аудиту, проведеного вповноваженими експертами “BAOTi”.

  Компанія BAOTi (Baoji Titanium Industry Co., Ltd.) є глобальним гравцем світового титанового ринку. Компанія посідає друге місце у світі й перше в Китаї за обсягом випуску титанової продукції і є прямим постачальником і підрядником таких компаній, як Boeing, Airbus, Bombaer, Goodrich, Rolls-Royce, AUBERT & Дюваль, OTTO FUCHS, SNECMA. BAOTi є публічною компанією, акції якої котируються на Шанхайській фондовій біржі.

  “Фахівці китайської компанії провели аудит, який підтвердив, що титан губчатий вироблений на ЗТМК, повністю відповідає стандартам BAOTi і може бути використаний без обмежень у виробництві продукції будь-якого застосування, включаючи аерокосмічне виробництво. Аудиторські перевірки від великих глобальних виробників досить суворі, оскільки потрібно виконати багато вимог. Водночас проходження подібних сертифікацій дуже корисне для комбінату, оскільки вони змушують підприємство істотно поліпшувати якість продукції, підходи до управління та бізнеси-процеси. Ми маємо намір продавати свою продукцію найбільшим світовим постачальникам, тому плануємо й далі поліпшувати стандарти своєї роботи”, – повідомив директор ЗТМК Володимир Сивак.

  Відповідно до повідомлення, подібні аудити від великих глобальних покупців титанової продукції стали можливими після одержання ЗТМК сертифіката відповідності стандарту EN 9100:2009 (“Серія аерокосмічних стандартів. Системи менеджменту якості. Вимоги”) і реєстрації ЗТМК у базі даних постачальників аерокосмічної продукції OASIS (Online Aerospace Supplier Information System).

  У результаті глобальні компанії почали звертатися до ЗТМК із проханням про проведення своєї сертифікації. ЗТМК уже отримав ще кілька заявок на проведення аудиту від кількох міжнародних гравців.

  Відповідно до повідомлення, програма виходу ЗТМК на ринки аерокосмічної продукції була розроблена в 2013 році після того, як наприкінці 2012 року компанія “Толексис Трейдинг Лімітед”, що входить в Group DF, перемогла в конкурсі з відбору недержавних учасників ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” й в 2013 році отримала 49% у статутному капіталі підприємства.

  За договором із ФДМУ компанія “Толексис Трейдинг Лімітед” інвестувала в розвиток підприємства 110 млн доларів. Таким чином, ЗТМК отримав фінансове забезпечення для реалізації стратегічних планів, у тому числі, й по виходу на нові ринки аерокосмічної продукції.

  За оцінками Group DF, глобальний ринок титанової продукції споживає 160-170 тис. тонн титанової губки за рік і оцінюється в 1,5-2 млрд доларів США.

  У рамках реалізації програми, спрямованої на вихід ЗТМК на ринки аерокосмічної космічної продукції, підприємство вже вклало 19,5 млн гривень на реалізацію спеціального проекту з будівництва виробничого комплексу з усереднення титану губчатого.

  Це дало змогу підприємству отримувати титан губчатий більш високої якості.

  Запорізький титано-магнієвий комбінат – єдиний в Україні та Європі виробник губчатого титану. ТОВ “ЗТМК” створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №955 від 3 жовтня 2012 року для залучення інвестицій у підприємство.

  Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в 11 країнах Європи й Азії. Основні напрямки діяльності групи – азотний, титановий, газовий бізнес. Загальна чисельність працівників на підприємствах Group DF перевищує 100 тис. осіб. Засновник і власник Group DF – український бізнесмен і меценат Дмитро Фірташ.

  “Українські Новини”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *