Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Зростання промвиробництва в Китаї сповільнилося до 6,8%

  2015-03-11

  У перші два місяці цього року економіка Китаю продемонструвала чергові ознаки уповільнення зростання: за опублікованими в середу офіційними даними, зростання промислового виробництва і вкладень в основні фонди сповільнився.
  У січні-лютому обсяг промислового виробництва зріс на 6,8% порівняно з таким же періодом минулого року після зростання на 7,9% в грудні, повідомило Національне бюро статистики, передає Прайм.
  Зростання промислового виробництва, який багато в чому визначає зростання економіки в цілому, був менший, ніж прогноз 14 опитаних WallStreetJournal економістів, що становив 7,6%.
  Уряд Китаю публікує зведені дані за січень і лютий, щоб згладити спотворення, пов’язані зі святкуванням Нового року за місячним календарем, який може випадати на один з цих місяців.
  У лютому порівняно з січнем зростання промислового виробництва склало 0,45%.
  Вкладення в основні фонди в містах Китаю в січні-лютому в порівнянні з таким же періодом минулого року зросли на 13,9%. Таким чином, зростання цього важливого індикатора активності в будівельному секторі в січні-лютому не дотягнув до серединного прогнозу економістів, що становив 15,1%.
  Зростання роздрібних продажів у січні-лютому в порівнянні з таким же періодом минулого року склав 10,7%, сповільнившись проти річного зростання в грудні на 11,9%. Прогноз на січень-лютий становив + 11,5%.
  УНІАН

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *