Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Зміна клімату дуже небезпечна, вважає головний синоптик Китаю

  2015-04-06

  Головний синоптик Піднебесної Чжен Гоган попереджає, що зміна клімату надасть «величезний вплив» на Китай, в першу чергу – на врожаї сільськогосподарських культур і стан навколишнього середовища. Під загрозою можуть опинитися великі інфраструктурні проекти.
  За словами Чжена, рівень підвищення температури в країні вже перевищує середні глобальні показники, повідомляє www.gismeteo.ru з посиланням на BBC. Раніше влада КНР заявляли, що викиди вуглекислого газу в атмосферу досягнуть свого піку до 2030 року.
  Примітно, що офіційні особи Китаю роблять подібні заяви досить рідко, тому виступ головного синоптика привернуло підвищену увагу з боку ЗМІ та широкої громадськості.
  За даними міністерства навколишнього середовища Китаю, в 2014 році якість повітря в 66 з 74 великих міст країни, включаючи столицю – Пекін, не відповідало навіть базовим стандартам. Найбільш «відстаючими» за цим показником населеними пунктами визнані міста, розташовані в північних регіонах країни, на прилеглих до Пекіну територіях. Промисловий центр провінції Хебей, місто Баодін, зайняв у своєрідному антирейтингу перше місце.
  agroxxi.ru

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *