Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Жителі Сіньцзяна викрили брехню західних політиків про “примусову працю”

  2022-04-12

  У Сіньцзян-Уйгурському автономному районі представники всіх національних меншин користуються правом на вільний вибір професії та місця роботи, і політика місцевої влади щодо стимулювання зайнятості населення ефективно допомагає місцевим жителям безперервно підвищувати рівень добробуту та набувати всебічного особистісного розвитку. Про це розповіли представники жителів СУАР та науковці 8 квітня на пресконференції, присвяченій розвитку Сіньцзяна, яку провів Народний уряд СУАР у місті Урумчі, передає CRI.

  Жителі Сіньцзяна на пресконференції, поділилися своїми історіями позбавлення від бідності, підкресливши, що саме політика місцевого уряду зі стимулювання зайнятості дала їм можливість отримати професійні знання та навички, жити найкращим життям. “За один рік роботи в цій компанії я освоїла нові знання та навички. Ефективність моєї роботи теж постійно підвищується. Моя зарплатня поступово зросла приблизно до 4200 юанів на місяць. Я не тільки почала відкладати гроші, але навіть змогла надавати фінансову допомогу сім’ї. Тепер у моєї сім’ї є нові телевізори та пральна машина. Наш рівень життя постійно покращується, і вся моя сім’я дуже рада”, — сказала співробітниця сіньцзянської текстильної компанії Zhongtai Haihong Textile Printing and Dyeing Co., Ltd. Мірегулі Юшан, виступаючи на пресконференції за допомогою відеозв’язку.

  Оскільки на півдні Сіньцзяна присутня велика кількість населення, а вільних робочих місць там мало, місцевий уряд заохочував міжрегіональне працевлаштування мешканців на добровільних засадах.

  На пресконференції виступив доцент Сіньцзянського педагогічного університету Янь Сюецін, який розповів про результати свого наукового дослідження з питань добровільного міжрегіонального працевлаштування в СУАР. “Результати дослідження показали, що практика добровільного міжрегіонального працевлаштування місцевих жителів дозволила значно збільшити сімейні доходи сільських жителів. Візьмемо, наприклад, побутову техніку, тепер понад 95% сімей там мають телевізори, холодильники і пральні машини.

  Можна сказати, що завдяки запровадженню політики добровільного міжрегіонального працевлаштування люди всіх етнічних груп змогли виїхати за межі постійного місця проживання, розширити свій кругозір, підвищити впевненість у собі та рівень життя, отримати всебічний розвиток особистості”, — наголосив Янь Сюецінь.

  Факти промовисто спростували помилкові звинувачення деяких західних політиків на адресу Китаю в тому, що нібито в Сіньцзяні використовується “примусова праця”.

  Жителі Сіньцзяна викрили брехню західних політиків про "примусову працю"

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *