Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Жанна Лещинська виступила з доповіддю на 10-му Всесвітньому форумі миру у Китаї

  2022-07-08

  2-4 липня 2022 року делегація Посольства України в КНР взяла участь у 10-му Всесвітньому форумі миру (World Peace Forum), організованим Університетом Цинхуа, передає пресслужба Посольства.

  У рамках Форуму Тимчасовий повірений у справах України в КНР Жанна Лещинська виступила в ході панельної дискусії «ООН, багатосторонність та світовий порядок».

  У своєму виступі делегат розповіла про російську агресію проти нашої держави та привернула увагу до загроз, які РФ створила для сучасного світового порядку. Вона також зазначила, що Організація Об’єднаних Націй, зокрема – її Рада Безпеки, мали б відіграти більш активну роль в упередженні російського вторгнення в Україну та зробити конкретні кроки для припинення розпочатої кремлем війни. При цьому окремо було наголошено на зловживанні Росією своїм правом вето у Радбезі.

  Виступ привернув широку увагу присутніх, які активно ставили їй запитання. Відповідаючи на них, Тимчасовий повірений також підкреслила необхідність виконання РФ резолюції ГА ООН від 2 березня 2022 р. A/RES/ES-11/1 «Агресія проти України», зокрема, «негайного, повного та безумовного виведення всіх свої збройних сил з території України у її міжнародно визнаних кордонах».

  Україна бажала б бачити більш активну та чітку позицію Китаю як постійного члена РБ ООН та важливого учасника міжнародних відносин у питанні російської агресії проти України.

  Жанна Лещинська виступила з доповіддю на 10-му Всесвітньому форумі миру у Китаї
  Фото: Посольство України в КНР

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *