Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Жанна Лещинська провела зустріч з президентом Bank of China

  2021-05-31

  В п’ятницю Тимчасовий повірений у справах України в КНР Жанна Лещинська провела робочу зустріч з президентом Bank of China паном Лю Цзінєм. Про це повідомляє Посольство України в КНР.

  У ході зустрічі Жанна Лещинська представила останні досягнення українського уряду у сфері покращення інвестиційного клімату України, також додала про перспективи співпраці між Україною та КНР в інвестиційній та банківській галузях.

  Лю Цзінь зі свого боку розповів про діяльність Bank of China в Китаї та за кордоном, згадавши про важливу роль банку в контексті зовнішньоекономічних ініціатив китайського уряду.

  Крім того, сторони обговорили можливість залучення Bank of China до спільних українсько-китайських проєктів в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях», та необхідність пошуку гнучких моделей для їх кредитування.

  Довідково: Bank of China – один з так званої «Великої четвірки» державних комерційних банків Китаю, що має відділення та представництва у 62 країнах світу та займає 4-ту позицію в рейтингу найбільших банків світу, за версією компанії «S&P Global Market Intelligence» у 2020 р.

   

  Жанна Лещинська провела зустріч з президентом Bank of China

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *