Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Збірну України урочисто провели на зимові Олімпійські ігри в Пекіні

  2022-01-26

  В будівлі Суспільного мовника збірну України з зимових видів спорту провели на Олімпійські ігри-2022 в Пекіні, повідомляє Укрінформ. Дійство відбувалося поетапно із залученням спортсменів різних поколінь.

  Першим взяв слово Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Він урочисто погасив поштову марку і побажав олімпійцям удачі.

  «Наша держава зробила все для того, щоб спортсмени підготувалися до Олімпіади якнайкраще. У держави, на жаль, немає інфраструктури для тренувань наших спортсменів з зимових видів спорту, тому ми повністю профінансували їм тренувальні збори. Я вірю у кожного спортсмена і знаю, що кожен з них може бути конкурентно спроможним задля завоювання медалей. Українські спортсмени й тренери проінформовані стосовно того, як реагувати на різноманітні провокації, зокрема які стосуються фотографій з російськими спортсменами», – зазначив Вадим Гутцайт.

  Збірну України урочисто провели на зимові Олімпійські ігри в Пекіні

  Поки дівчата-черлідерши з Red Foxes виступали перед присутніми, Лідія Гунько розповідала журналістам наскільки готова до своєї першої Олімпіади (монобоб).

  «Я змогла отримати ліцензію завдяки участі в Кубку світу, випередивши італійку на 6 балів. В Україні немає жодної стартової естакади, на якій можна було б тренувати свій розгін, а це необхідна складова успішного виступу на змаганнях. Тренувальні збори за кордоном — це добре, але через це доводиться форсувати підготовку. Якби в нашій країні була інфраструктура, ми б змістовніше тренувалися.

  Страх перед змаганнями є завжди, він повинен бути. Раніше це було проблематично, але зараз у мене більше досвіду. Я жодного разу не спускалася на китайському треку, адже ми мали проблеми з транспортуванням монобобу. За нашою інформацією китайські спортсмени зробили більше тисячі спусків перед Іграми, я матиму — 8, якщо організатори дозволять», — сказала Лідія Гунько.

  Серед усіх спортсменів найбільш спокійним і зосередженим був скелетоніст Владислав Гераскевич.

  «Ковідні правила дещо тиснуть морально, але ми вже звикли. Дуже хочеться, щоб було менше хімічної обробки, адже це трошки заважає сконцентруватися. На змаганнях не буде українських вболівальників і це погано, але такі реалії. Ми підготувалися по максимуму і я сподіваюся показати свій найкращий результат. Жодних забобонів перед змаганнями у мене немає, в день перед іграми я проєктую в голові свій можливий проїзд і налаштовуюсь на краще», — сказав Владислав Гераскевич.

  Збірну України урочисто провели на зимові Олімпійські ігри в Пекіні

  Першими з українських спортсменів до Олімпійського селища заїдуть представники біатлону (27 січня)

  Довідково: Національний олімпійський комітет затвердив склад української збірної на Олімпійських іграх у Пекіні, що стартують 4 лютого і триватимуть 2 тижні. Цьогоріч країну представлятимуть 45 спортсменів у 12 видах спорту.

  Вперше в історії зимової Олімпіади Україна буде представлена у змаганнях змішаних команд зі фристайлу (акробатика) та в жіночому бобслеї (монобоб). Крім того, вперше з 2010 року українці змагатимуться за медалі у стрибках на лижах із трампліна. У цій категорії представлені одразу троє наших спортсменів.

   

  Фото: Укрінформ

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *