Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Збільшення Китаєм імпорту російської нафти вказує на підтримку РФ — Білий дім

  2022-06-22

  Китай імпортував рекордну кількість нафти з Росії, і торгівля між двома країнами розширюється, що свідчить про підтримку Пекіном Москви у питанні України. Про це заявив координатор з питань стратегічних комунікацій США Джон Кірбі, передає Дзеркало тижня.

  «Я думаю, що це лише частина готовності Китаю продовжувати співпрацювати з Росією. І ми бачимо це як ще один приклад висхідного співробітництва між Китаєм і РФ у питанні України. Ми закликали Китай бути відповідальною державою і приєднатися до решти світу в засудженні того, що Росія зробила в Україні, і в застосуванні санкцій проти РФ за це», — зазначив Кірбі.

  За його словами, це також ще один приклад того, наскільки глобальна безпека взаємопов’язана.

  «Йдеться не лише про безпеку на європейському континенті. Це пов’язано. Те, що відбувається в Україні — чудовий приклад, як це пов’язано з національною безпекою — з нашими інтересами національної безпеки, а також інтересами союзників і партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні», — додав Кірбі.

  Довідково: країни Азії вперше обігнали Європу за обсягами нафти, що закуповується у РФ.

  Китай непомітно нарощує закупівлі нафти з Росії за вигідними цінами, згідно з даними про постачання та даними нафтотрейдерів.

  Збільшення Китаєм імпорту російської нафти вказує на підтримку РФ — Білий дім

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *