• Новини / Загальні новини

Збірна України виборола “срібло” у комбі на етапі Світової серії FINA у Пекіні

2019-05-06

Збірна України виборола “срібло” у комбі на етапі Світової серії із синхронного плавання, який проходить у Пекіні (Китай).

На етапі Світової серії FINA у Пекіні українки посіли друге місце у вільній комбінації з оцінкою 86.2667. Про це повідомляє Prosportua.

Перше місце з великим відривом вибороли китаянки. Вони виконали ту ж програму, яка принесла їм першу в історії перемогу на чемпіонаті світу 2017 року, набравши 94.9 бала.

Нагадаємо, в Пекіні стартував п’ятий етап Світової серії FINA з артистичного (синхронного) плавання. У перший день змагань українська збірна виборола дві нагороди – срібну і бронзову. Олександра Бурдова стала срібним призером в технічній програмі солісток, а в технічній програмі дуетів Олександра Бурдова і Анна Носова посіли третє місце.