Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЗАСНОВНИК І ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ SILK LINK ІРИНА НИКОРАК ЗУСТРІЛАСЬ З ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄРОМ ДЕРЖРАДИ КНР ПАНОМ МА КАЄМ

  2017-12-18

  5 грудня 2017 року у Києві під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубів та Віце-прем’єра Держради КНР Ма Кая відбулось третє засідання Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки.

  На засіданні сторони обговорили подальше розширення українсько-китайських відносин, зокрема у галузі торговельно-економічного співробітництва, промисловості, енергетики та інфраструктури та обговорили реалізацію спільних проектів.

  Зокрема, в рамках засідання комісії засновник і виконавчий директор Української асоціації Шовкового шляху Silk Link Ірина Никорак зустрілась з Віце-прем’єром Держради КНР паном Ма Каєм, та висловила готовність цілеспрямовано підтримувати китайських бізнесменів в Україні та допомагати їм за рахунок роботи комунікаційної платформи Silk Link, яка є мостом для якісної та вдалої співпраці.

  У свою чергу Віце-прем’єр Держради Китаю Ма Кай подякував Ірині Никорак за те, що Українська Асоціація Шовкового шляху Silk Link підтримує та розвиває китайську ініціативу «Один пояс, один шлях».

  За підсумками засідання комісії Україна та Китай підписали спільний протокол, де визначили ключові досягнення та майбутні плани розвитку подальшого співробітництва Україна-Китай та низку галузевих двосторонніх угод у сфері енергетики та енергоефективності, торгівлі, АПК, транспорту та інфраструктури, науки та інших.

   

  a9d54

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *