Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Запрацювала перша в світі фабрика без людей

  2015-08-02

  В Китаї відкрилась перша в світі фабрика, на якій не працює жодної людини — лише роботи.

  Компанія Changying Precision Technology Company, що в місті Дунгуань на півдні Китаю, відкрила першу в історії людства повністю роботизовану фабрику, пише The Economic Times.

  В процесі виробництва деталей до стільникових телефонів працюють лише роботи. Загалом на десяти складальних лініях цілодобово працюють 60 роботизованих рук. Кожна лінія має автоматизований конвеєр, за яким стежать троє фахівців технічного персоналу.

  Для порівняння ще кілька місяців тому для конвеєра потрібно було 650 працівників, натомість кожен робот може замінити 6-8 робочих.

  До слова, 60 осіб персоналу, які таки задіяні на фабриці, не мають доступу до процесу виробництва, вони працюють лише з комп’ютерами та моніторами.

  Керівництво компанії зазначає, що впродовж наступних двох років кількість роботів, задіяних в компанії, збільшиться до 1000 одиниць.

  За даними моніторингу фабрики в Дунгуань, з моменту впровадження роботів обсяг браку в продукції знизився з 25% до 5%, а виробничі можливості виросли з 8000 компонентів на людину в місяць до 21000. До 2016 року Дунгуань планує реалізувати від 1000 до 1500 нових “програм роботизації”.

  Телеканал новини «24»

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *