Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Заклик Китаю забезпечити візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

  2022-08-24

  За нинішніх обставин, Китай закликав усі зацікавлені сторони погодити якнайшвидший візит місії Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) на Запорізьку АЕС для проведення професійної та технічної оцінки ситуації з безпекою та захистом. Про це 23 серпня на засіданні Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй заявив заступник постійного представника КНР при ООН Ген Шуан, повідомляє Xinhua.

  За його словами, Китай взяв до уваги, що і РФ, і Україна зробили позитивні заяви щодо цієї місії. «Китай сподівається, що всі зацікавлені сторони усунуть політичні перешкоди, налагодять спілкування та співпрацю, дотримуватимуться проблемно-орієнтованого підходу і якнайшвидше досягнуть угоди про терміни та деталі візиту», — сказав заступник постпреду КНР при ООН.

  «Для принципового усунення ризиків ядерної безпеки Запорізької АЕС міжнародна спільнота має відповідально працювати над деескалацією ситуації, активізувати дипломатичні зусилля та політичні рішення, повертати сторони до діалогу та переговорів та домогтися припинення вогню та бойових дій у найкоротші терміни», — додав Ген Шуан.

  Заклик Китаю забезпечити візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

   

  Заклик Китаю забезпечити візит місії МАГАТЕ на Запорізьку АЕС

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *