Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Заява Постпред КНР в ООН Чжан Цзюня на екстреному засіданні Ради Безпеки з українського питання

  2022-02-24

  Ситуація в Україні перебуває на переломному етапі. Китай уважно стежить за розвитком ситуації. У нинішніх умовах усі зацікавлені сторони повинні виявляти стриманість та уникати подальшого зростання напруженості. Двері мирного вирішення українського питання не закриті повністю і не повинні бути закриті.

  Китай неодноразово зазначав, що питання України має складний історичний контекст, і що нинішня ситуація є результатом взаємодії багатьох факторів.

  Позиція Китаю щодо збереження суверенітету та територіальної цілісності всіх держав є послідовною. Необхідно спільно відстоювати цілі та принципи Статуту ООН.

  Ми сподіваємося, що всі зацікавлені сторони збережуть спокій та розважливість, а також візьмуть на себе зобов’язання щодо розширення діалогу та консультацій для розв’язання відповідних питань шляхом переговорів та належного вирішення законних проблем безпеки відповідно до принципів Статуту ООН.

  В цей час особливо важливо уникати нагнітання напруженості.
  Китай продовжуватиме сприяти мирним переговорам своїми власними способами, а також вітає та заохочує всі зусилля, спрямовані на дипломатичне рішення.

  Заява Постпред КНР в ООН Чжан Цзюня на екстреному засіданні Ради Безпеки з українського питання

  Джерело

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *