Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  За пробку в Суецькому каналі розплатилися танкером

  2021-07-12

  Танкер, тягової здатності близько 75 тонн, повинна отримати адміністрація Суецького каналу в рамках угоди з затриманим контейнеровозом, який блокував судноплавство на транспортній артерії. І тільки після цього Ever Given зможе покинути канал, передає Reuters слова директора адміністрації Усами Рабі. Інших деталей угоди він не надав.

  «Ми повністю зберегли права адміністрації, зберегли відносини з компанією, а також політичні відносини з Японією», — сказав Рабі журналістам приватного телеканалу.

  Дохід Суецького каналу в першій половині 2021 року, за словами керівника, склав $3 млрд, що на 8,8% більше аналогічного періоду 2020 року.

  Нагадаємо: Контейнеровоз Ever Given довжиною 400 метрів сів на мілину в Суецькому каналі 23 березня. З мілини його зняли лише 29 березня, повністю рух було відновлено до 3 квітня. Після інциденту в Суецькому каналі між його адміністрацією, власниками Ever Given і його страховиками виник конфлікт з приводу компенсацій. За даними «Коммерсантъ», сторони 7 липня мали урочисто підписати угоду.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *