Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  За І квартал 2018 року обсяг торгівлі між Україною та Китаєм склав майже $2 млрд

  2018-07-13

  Обсяг двосторонньої торгівлі Україна-Китай у 2017 році становив 7,7 мільярда доларів, що на 18% більше від показника 2016 року.
  Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  «В 2017 році  обсяг двосторонньої торгівлі Україна-Китай склав $7,7 млрд, тобто зріс на 18% відносно попереднього року. Тенденція зростання продовжується і в поточному році: за І квартал 2018 обсяг двосторонньої торгівлі склав майже $2 млрд, тобто на 18,7% більше за аналогічний період торік», – зазначив перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

  Урядовець додав, що поліпшенню двосторонніх бізнес-контактів сприятиме участь України у міжнародній виставці China International Import Expo-2018, яка відбудеться у листопаді 2018 року у Шанхаї.

  «Україна вперше представить свій національний стенд на цій міжнародній виставці, і я переконаний, що після цього українська продукція здобуде ще більш вагому частку в імпорті Китаю. Згідно з очікуваннями китайських колег через 5 років їхній імпорт становитиме $24 трлн», – зауважив Кубів.

  Він закликав китайські компанії до співпраці з українськими колегами для реалізації спільних проектів у сферах сонячної енергетики, сільського господарства, інфраструктури, зокрема портової.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *