Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  З нагоди 20-річчя з дня встановлення дипломатичних відносин між Україною і Китаєм обидві сторони планують провести ряд заходів. Про це повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в КНР Юрій Костенко, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. За словами дипломата, домовленості про спільну підготовку програми заходів було досягнуто під час офіційного візиту голови КНР Ху Цзиньтао в Україну 18-20 червня. Одним із найближчих заходів стануть Дні культури Китаю в Україні, які відбудуться у вересні 2011 року. Водночас у столиці КНР на початку осені відкриється виставка творів українських художників, готується вихід нової збірки української поетеси Людмили Скирди (дружини українського посла), присвяченої Китаю. Заплановано також презентацію у Китаї Львівської області. У рамках презентації у КНР з гастролями побуває художня трупа Львівщини. На думку Ю.Костенка, нещодавній візит китайського лідера в Україну сприятиме подальшому зміцненню гуманітарних зв’язків між Києвом та Пекіном. Нині готується до підписання ряд двосторонніх угод про співробітництво у цій галузі.

  2011-07-13

  Джерело: Агентство Сіньхуа

  Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард у вівторок запропонувала призначити своїм четвертим заступником Чжу Миня, який зараз є спеціальним радником голови фонду.

  Того дня в своїй заяві К. Лагард сказала, що якщо ця пропозиція буде затверджено, то 26 липня цього року Чжу Мінь вступить в цю нову посаду і буде разом з іншими трьома заступниками директора-розпорядника фонду підтримувати її роботу.

  За її словами, “Чжу Мінь володіє багатим досвідом у галузі урядового та міжнародної політики і фінансових ринків, видатними управлінськими і комунікативними навичками, а також добре розуміє механізм МВФ”. Вона висловила надію на його підтримку.

  У лютому 2010 року колишній директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан призначив Чжу Миня своїм спеціальним радником. До цього Чжу Мінь працював заступником президента Народного банку Китаю.

  Між тим Крістін Лагард запропонувала призначити на посаду свого першого заступника Девіда Ліптона, який є зараз спеціальним помічником президента США, членом Ради консультантів з економічних питань та високопоставленим офіційним представником Національної ради безпеки США.

  Згідно з процедурою директор-розпорядник МВФ призначає своїх заступників, проте такі призначення потребують затвердження виконавчим радою фонду.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *