Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  З Китаю в Україну прибули два контейнерні потяги

  2020-08-14

  “В Україну на станцію Київ-Ліски 10 серпня прибули ще два контейнерні потяги з Китаю. З початку старту проєкту їх вже п’ять” – про це повідомляє прес-служба АТ “Укрзалізниця”.

  Зазначається, що у складі потягів контейнери з медикаментами, автозапчастинами, одягом, взуттям, побутовою технікою, міндобривом та збірними вантажами. Товари були доставлені вантажоодержувачам не лише у Києв, а й в інші регіони України. Відстань перевезення у 9 тис. км територіями 4-х країн, потяги з КНР долають за 15 діб.

  “Приклад перших контейнерних потягів з Китаю викликав попит учасників ринку транспортних послуг на такі перевезення. Наявністю цього сервісу зацікавилася значна кількість імпортерів та експортерів. Наразі досягнуто домовленостей про курсування на регулярній основі контейнерних потягів за маршрутом провінції Китаю – Київ”, – зазначив в.о. голови правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

  Наразі відпрацьовується зворотний маршрут курсування контейнерних потягів з урахуванням існуючих вимог контролюючих країн, через територію яких здійснюватимуться перевезення. З китайською стороною також обговорюється питання тарифоутворення на такий сервіс, ведеться робота з вантажовідправниками щодо контейнеризації вантажів та інші важливі питання.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *