Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  З 3 по 5 листопада у місті Хефей пройде Китайський міжнародний ярмарок вина та їжі 2023

  2023-09-06

  У місті Хефей провінції Аньхой з 3 по 5 листопада пройде Китайський міжнародний ярмарок вина та їжі 2023 – повідомляє CBS trade shows Guide. Китайський міжнародний ярмарок вина та їжі (China International Wine & Food Fair), організований Китайською торговою групою, успішно проводився вже багато разів. Це одна з перших грандіозних подій в галузях харчової та винної промисловості Китаю, а також велика виставка брендів харчових товарів, яка організовується під керівництвом Міжнародної виставкової групи Китаю. Ярмарок є лідером галузі за багатьма показниками: масштабами, впливовістю, країнами-учасниками, експонентами, кількістю відвідувачів. Він став однією з найвідоміших і найавторитетніших виставок у сфері харчових продуктів у Китаї та грандіозною галузевою подією, в якій підприємства беруть участь з метою дослідити ринки провінції Аньхой та Східного Китаю.

  Маючи десятирічний досвід роботи у презентації досягнень та брендових товарів Аньхойської цукрової та винної асоціації, ярмарок запрошує усіх охочих вирушити в нову подорож та поставити перед собою нові цілі.

  Згідно з цьогорічними даними, загальна виставкова площа ярмарку становитимете 40 000 квадратних метрів, матиме понад 1600 експонентів та більше 70000 відвідувачів. Китайський міжнародний ярмарок вина та їжі також надає автобусні перевезення до місця проведення для професійних відвідувачів і наразі має в своєму розпорядженні понад 420 транспортних засобів, спеціальні зони для прийому професійної аудиторії в 16 містах і округах провінції Аньхой, на Півночі та Сході Китаю, а також в центральних провінціях.

  Виставкові зони:

  1. Виставкова зона для продуктів харчування, де будуть розміщені різноманітні закуски, продукти, оброблені під впливом високих температур і тиску, кулінарні напівфабрикати, еко-продукти, консерви, заморожені продукти, здорове харчування тощо.
  2. Виставкова зона для вина, де розміщуватимуться всі види алкогольних напоїв, вина, пиво, жовті, фруктові вина, імпортні вина, лікери тощо.
  3. Виставкова зона для напоїв, де розташовуватимуться різноманітні напої із високою поживною цінністю, газовані напої, чайні напої, молоковмісні напої, фруктові соки, напої із фруктовими оцтами, мінеральні, очищені, газовані води тощо.
  4. Виставкова зона для молочної продукції, де будуть свіже молоко тваринного походження, соєве та сухе молоко, йогурти, всі види молочних напоїв та молока для дітей, сухе молоко для немовлят, сухе молоко для догляду за людьми середнього та літнього віку, молочні десерти, незбиране сухе молоко та інші молочні продукти тощо.
  5. Виставкова зона для приправ, де розташовуватимуться всі види соєвого соусу, глутамат натрію, курячі бульйони, оцети, джеми, солодкі соуси, соуси чилі, приправи для кімчі, кулінарні вина, кунжутна олія, пакетовані спеції тощо.
  6. Виставкова зона для м’ясних продуктів, де розміщуватимуться різноманітні м’ясні продукти, м’ясні консерви, заморожене м’ясо та м’ясні продукти, ліофілізовані продукти, різноманітні продукти з м’яса птахів та тварин, різноманітні морепродукти, ковбаси, сосиски, ковбасні вироби тощо.
  7. Виставкова зона для технологій пакування та обробки, де виставлятимуться різні пакувальні машини, струменеві машини, машини для запечатування країв, обробки харчових продуктів та наповнення тощо.
  8. Виставкова зона для випічки, де презентуватимуться сировина для випічки, обробне та пакувальне обладнання тощо.
  9. Виставкова зона харчових добавок та інгредієнтів, де будуть харчові добавки та інгредієнти, здорова їжа та інгредієнти, допоміжні засоби для обробки, технології та обладнання для безпеки харчових тощо.
  10. Виставкова зона консервування, заморожування та охолодження харчових продуктів, де розміщуватиметься обладнання для заморозки та зберігання, для консервування харчових продуктів, рефрижераторного перевезення, кондиціювання повітря тощо.

  Детальнішу інформацію можна переглянути на офіційному сайті: http://en.ahtjh.com/

   

  З 3 по 5 листопада у місті Хефей пройде Китайський міжнародний ярмарок вина та їжі 2023

  Джерело: http://en.ahtjh.com/abouts/1.html

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *