Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Оглядач / Інтерв'ю та коментарі

  ЄВГЕН КРАВЦОВ: ВСТУП ПАТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» ЯК ПОСТІЙНОГО ЧЛЕНА ДО ОБ’ЄДНАННЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ «МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ «ТРАНСКАСПІЙСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ МАРШРУТ» Є ДУЖЕ ВАЖЛИВИМ

  2018-02-06

  Уряд України на засіданні 31 січня схвалив участь публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» в об’єднанні юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут».

  В.о. голови правління товариства Євген Кравцов повідомив, що вступ ПАТ «Укрзалізниця» як постійного члена до об’єднання юридичних осіб «Міжнародна асоціація «Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут» є дуже важливим. ТМТМ проходить Шовковим шляхом і відкриває додаткові можливості для залучення вантажопотоку з Азійського регіону до країн Європи.

  ПАТ «Укрзалізниця» веде переговори з європейськими перевізниками щодо організації інтермодальних перевезень із залученням потужностей Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. На маршрут можливо переорієнтувати частину європейського вантажопотоку з дотриманням сталої конкурентної вартості і термінів доставки.

  Транскаспійський міжнародний транспортний маршрут (ТМТМ) спрямований на реалізацію ініціативи «Економічний пояс Шовкового шляху» в напрямку Китай – Казахстан – Азербайджан – Грузія – Україна – країни Європи з використанням поромних переправ через порти Чорного та Каспійського морів.

  Триває робота щодо залучення транзитних та зовнішньоторговельних вантажів на цей міжнародний маршрут, проведення ефективної тарифної політики, оптимізацію вартості інтегрованої послуги, створення єдиної технології перевізного процесу, забезпечення конкурентоздатності ТМТМ порівняно з альтернативними маршрутами, сприяння зменшенню адміністративних перешкод, пов’язаних з прикордонними та митними процедурами та переробкою вантажів і контейнерів у портах та на стикових станціях.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *