Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ЄС ЗНОВУ “ЗМАХНУВ АНТИДЕМПІНГОВИМ КИЙКОМ” ЩОДО КИТАЮ

  2011-08-04

  Джерело: Міжнародне радіо Китаю

  Згідно з останнім рішенням Комісії Євросоюзу, ЄС має намір ще на 5 років продовжити термін антидемпінгового мита на китайські велосипеди, яке існує вже 18 років, до 2016 року. Цей термін повинен закінчитися у жовтні нинішнього року.

  Комісія ЄС 1 серпня довела до відома китайської сторони повідомлення про те, що буде продовжувати стягувати каральне мито на китайські велосипеди в розмірі 48,5%. Крім того, Євросоюз з середини вересня почне стягувати каральне мито на імпортовану з Китаю метлаську плитку терміном на 5 років у розмірі до 69,7%.

  Останнім часом, в умовах спалаху кризи суверенних боргів, уповільнення економічного зростання, підвищення безробіття і т. п. в Європі починає набирати силу торговий протекціонізм.

  За іншими повідомленнями, Єврокомісія також має намір провести антидемпінгове розслідування щодо виробів скловолокна, що ввозяться з Китаю. Якщо розслідування дасть позитивні результати, Єврокомісія почне не пізніше кінця березня 2012 стягувати на ці товари тимчасові мита і, цілком ймовірно, не пізніше кінця вересня того ж року стягувати офіційні мита терміном на 5 років.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *