Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Володимир Зеленський провів зустріч із представниками китайського бізнесу

  2019-07-22

  Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із представниками ділових кіл Китайської Народної Республіки. Він наголосив, що одним із пріоритетів його команди є гарантування безпеки інвестицій. Про це повідомляє пресслужба глави держави.

  «Ми витрачаємо багато зусиль, щоб в Україну прийшли інвестори. Ми готові захищати інвестиції. Для цього, крім нашого бажання, необхідні нові парламент та уряд», – наголосив Зеленський.

  За словами Президента, потрібно зробити все можливе, щоб захистити бізнес від тиску правоохоронних органів.

  Володимир Зеленський провів зустріч із представниками китайського бізнесу

  «Ми підтверджуємо реформу судової системи та антикорупційних органів. З 5 вересня розпочне роботу Вищий антикорупційний суд. Після формування більшості у новому парламенті з’явиться кандидатура нового генпрокурора. Таким чином, ми зможемо на ділі захищати інвесторів від впливу правоохоронних органів», – підкреслив Президент.

  Глава держави запропонував обговорити з представниками китайського бізнесу можливості інвестування у розвиток інфраструктури, сільського господарства та у розробку газових родовищ в Україні.

  «Одне з питань – це будівництво концесійної дороги навколо Києва», – зазначив Зеленський.

  Зі свого боку представники державної китайської корпорації, яка спеціалізується на будівництві об’єктів військової інфраструктури, розповіли про проєкти, які вони могли б втілити в Україні власним коштом.

  Представники приватної китайської компанії, що володіє одним із банків, який входить до топ-500 найбільших банківських установ світу, запропонували низку проєктів у сферах інфраструктури, сільського господарства, енергоефективності, а також фінансових послуг.

  Учасники зустрічі склали попередній перелік проєктів з інвестиційним потенціалом близько 10 мільярдів доларів, які Україна планує реалізувати спільно з китайськими компаніями приватної та державної форм власності. Координатором цих проєктів була визначена Національна інвестиційна рада, яку очолює Президент.

  Напишіть відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені Required fields are marked *