У XXI столітті забезпечення освіти, пов’язаної з інтересами, потребами, очікуваннями та глобальними очікуваннями людини, набуває все більшого значення з кожним днем. Крім того, також важлива відповідність характеристик індив читати далі...
Основна мета цього саміту — запропонувати більш глибоке розуміння середовища бренд-маркетингу, що розвивається, висвітлити останні тенденції в операціях електронної комерції, скоротити залучення клієнтів і операційні витрати, а та читати далі...
Міжнародна конференція з обробки природної мови (ICNLP) – це важлива міжнародна конференція для вчених, викладачів та аспірантів. Вона проходитиме в Технологічному університеті Гуандуна в Гуанчжоу, Китай. Це щорічне зібрання, яке читати далі...
Міжнародна виставка водних технологій та обладнання Watertech Guangzhou. Відвідувачам буде продемонстровано нові рішення та обладнання муніципального водопостачання, водопідготовки, водообробки, водоочищення, водорозподілу, утиліз читати далі...
Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Китайської Народної Республіки про співробітництво в галузі освіти Уряд Китайської Народної Республіки надає для громадян України 95 державних ст читати далі...
Автономний район Внутрішня Монголія, Північний Китай, досяг блискучих результатів у боротьбі з опустелюванням, зробивши перехід від «настання пісків» до «настання зелені» в ключових районах. Про це повідомляє Женьмінь Жибао Онлайн.
Внутрішня Монголія займає важливе місце у боротьбі Китаю з опустелюванням. Її екологічний стан має критичне значення як життя місцевого населення, але й екологічної безпеки країни.
З часу 18-го з’їзду КПК у 2012 році Внутрішня Монголія активно реалізує комплексну програму захисту та системного управління горами, річками, лісами, полями, озерами, степами та пустельми. В результаті спостерігається стійке зростання лісового покриву та степової рослинності, а також скорочення площі опустелювання та піщаних земель.
«Минулого року Внутрішня Монголія завершила роботи з боротьби з опустелюванням на площі 9,5 млн му (близько 633,33 тис. га), що в 1,5 разу перевищило початковий план. За цим показником автономний район став лідером країни. Цього року вже оброблено 15,65 млн му (близько 1,04 млн га) піщаних земель, що становить 90% від річного плану в 17,3 млн му (близько 1,15 млн га)», – повідомив Ван Чжаошен, директор Управління лісового та степового господарства Автономного району Внутрішня Монголія.
За роки боротьби з опустелюванням у Внутрішній Монголії було розроблено інноваційні методи контролю над пісками. Наприклад, у хошуні Оннюд міста Чифен, де є 6,67 млн му (близько 445 тис. га) піщаних земель, було розроблено модель «боротьби з пісками за допомогою доріг». «Ми розділили піщані території на сітки управління. Куди прокладається дорога, туди ж встановлюються трав’яні ґрати та висаджуються дерева. Це не лише полегшує доставку матеріалів та техніки в глиб пустелі, а й забезпечує зв’язок мешканців піщаних районів із зовнішнім світом», — пояснив У Хуа, заступник директора Управління лісового та степового господарства хошуна Онюд. За його словами, з початку реалізації цього методу в 2003 році в хошуні через піщані райони було прокладено 16 доріг загальною протяжністю 479,5 км, а вздовж цих доріг на територіях площею 3,51 млн му (близько 234 тис. га) здійснено боротьбу з опустелювання.
Поряд з цим, влада Оннюда мобілізує місцевих аграріїв та скотарів для активної участі у боротьбі з пісками. На даний момент у хошуні реалізовано 9 проектів із масовою участю аграріїв та скотарів. Їх загальна кількість досягла понад 2600 осіб. Загалом було покращено 62 тис. му (4,13 тис. га) земель, схильних до опустелювання, а дохід цих аграріїв і скотарів у середньому зріс більш ніж на 2000 юанів (280,73 дол. США).
У ході боротьби з опустелюванням Внутрішня Монголія також наголошує на екологізації промисловості та індустріалізації екологічних проектів. В автономному районі вирощуються економічно вигідні види рослин, такі як обліпиха крушиновидна, ксантоцерас гороболистий, саксаул та цистанха, що дозволяє підвищити економічну ефективність боротьби з опустелюванням. За підсумками 2023 року сукупний дохід, принесений цими рослинами, досяг 87,18 млрд юанів (12,24 млрд дол. США), що на 26,86 млрд юанів (3,78 млрд дол. США) більше, ніж роком раніше.
У межах реалізації договору про співпрацю між Державним закладом «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (м. Одеса) т… читати далі…
5 червня 2025 року посол Ма Шенкунь відвідав Український інститут майбутнього та провів дискусію з директором інституту Амеліном та деякими експертами, обмінявш… читати далі…
29 травня 2025 року дипломати Генерального консульства України в Гуанчжоу здійснили робочий візит до міста Шеньчжень, де відвідали головний офіс «Guangdong Smal… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
14 травня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо взяв участь в урочистій церемонії відкриття та роботі панельних дискусій у рамках міжнар… читати далі…
28 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з Тарасом Качкою, заступником Міністра економіки та торговельним представником України. Сторони обмінялися широки… читати далі…
22 квітня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником керівника Адміністрації Президента України Іриною Верещук. Сторони обмінялися думками щодо китайсь… читати далі…
22 квітня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо на запрошення Народного уряду міста Гуанчжоу взяв участь в урочистому відкритті Тижня ін… читати далі…
26 березня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся з губернатором Київської області Миколою Калашником. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відно… читати далі…
18 березня 2025 року Генеральний консул України в Гуанчжоу Сергій Капузо прийняв делегацію Guangdong Small Commodity Association на чолі з виконавчим віце-прези… читати далі…
26 травня посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра освіти і науки України Вінницьким. Сторони обмінялися думками щодо співпраці Китаю та України в гал… читати далі…
20 травня 2025 року посол Ма Шенкунь зустрівся із заступником міністра закордонних справ України Олександром Міщенком на його прохання. Сторони обмінялися думка… читати далі…
Після святкування Китайського Нового року асоціація успішно здійснила доставку понад 3 тисяч комплектуючих для техніки, які є критично важливими читати далі...
Шановні партнери та друзі! Асоціація “Українсько-Китайського співробітництва” щиро вітає вас з Китайським Новим роком, роком Зеленої Дерев читати далі...
В цілому «харчові продукти» вже є товарами з високою доданою вартістю. «Українські товари та послуги вже відомі на ринку ЄС, однак існує ще безліч н читати далі...
Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» надає допомогу партнерам в організації покупки та доставки комплектуючих для техніки і облад читати далі...
Шановні партнери! Асоціація «Українсько-китайського співробітництва» з радістю вітає вас з 2025 роком! 2025 рік обіцяє бути роком стабільності та відн читати далі...
Напишіть відгук