Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ВІЗИТ ДЕЛЕГАЦІЇ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДО КНР

  2011-06-14

  Джерело: Сайт Посольства України в КНР

  13 червня ц.р. в Посольстві України в КНР відбулась зустріч з делегацією Херсонської області на чолі з Головою Херсонської обласної державної адміністрації М. М. Костяком та Головою Херсонської обласної ради В. Г. Пелихом.

  Посол України в КНР Ю. В. Костенко проінформував присутніх про сучасний стан українсько-китайських відносин, про стан підготовки до державного візиту до України Голови КНР Ху Цзіньтао і ті важливі завдання з розвитку двостороннього співробітництва, які будуть вирішуватись під час цього візиту.

  В свою чергу, голова Херсонської ОДА розповів про плани співпраці регіону з Китаєм. Зокрема, делегація братиме участь у Харбінському міжнародному сільськогосподарському ярмарку, проведе низку переговорів з представниками китайських ділових кіл в провінціях Хейлунцзян та Цзянсу.

  За результатами зустрічі досягнуто домовленість про всебічну підтримку Посольством України в КНР діяльності області з реалізації економічних проектів, які планується реалізовувати на Херсонщині за участі китайських компаній.

   

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *