Асоціація українсько-китайського співробітництва щиро вітає всіх наших китайських партнерів та друзів зі Святом Весни!
Нехай Нова Весна принесе процвітання та успіх в усіх комерційних справах і починаннях. Бажаємо реалізації планів та цілей у Новому Році, щастя вам та вашим близьким, хай рік Чорного Кролика буде плідним і щасливим. Ми впевнені, що цей рік стане новим етапом у розвитку партнерства між Україною та Китаєм! Наша Асоціація і надалі буде працювати заради зміцнення дружби та співробітництва між народами обох країн!
Бажаємо усім миру, міцного здоров’я, радості, сімейного затишку і добробуту!
Напишіть відгук