Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Виставка культурної торгівлі, інвестицій та фінансування пройде з 8 по 10 вересня 2023 року

  2023-07-19

  Повідомляється, що з метою сприяння культурному процвітанню та активному посиленню культурної розбудови країни з 8 по 10 вересня 2023 року у міжнародному виставковому центрі району Бінху міського округу Хефей провінції Аньхой відбудеться Виставка культурної торгівлі, інвестицій та фінансування.

  Присвячений темі – «Обмін світовою культурою, взаємовигідна глобальна торгівля», цьогорічний ярмарок культури та торгівлі спрямований на створення професійної міжнародної платформи, що об’єднає промисловість, торгівлю, інвестиції та фінансування у сфері культурного туризму, а також сприятиме культурному та мистецькому розвиткові. Виставка проводитиметься під керівництвом Дослідницької групи СОТ у Китаї, за підтримки Китайської міжнародної асоціації сприяння інвестиціям та буде спільно організована із Китайською асоціацією підприємств зовнішньої торгівлі й економічного співробітництва, Пекінською міжнародною асоціацією сприяння культурній торгівлі, Міжнародною торговою палатою та Міжнародною виставковою групою Чжунше у Аньхої, а також іншими авторитетними організаціями .

  Загальна запланована виставкова цього року становитимете 80 000 квадратних метрів, на яких буде організований комплекс культурно-торгових залів, зал для галузей туризму та дозвілля, зал для галузі туристичного обладнання, зал для виробів декоративно-прикладного мистецтва, торговий зал для художніх виробів, зал для мережевої аудіовізуальної індустрії, а також ще сім інших великих тематичних виставкових павільйонів. Очікується, що у виставці візьмуть участь понад 1000 організацій із галузей культурного туризму, аудіовізуальної, бізнес-, технологічної та фінансової продукцій з багатьох країн і регіонів; а також близько 80 000 відвідувачів з усього світу.

  Більш детальну інформацію про проведення ви зможете знайти за наступним посиланням: https://shiwenhui.cn/#/

  Виставка культурної торгівлі, інвестицій та фінансування пройде з 8 по 10 вересня 2023 року

  За цим посиланням ви можете переглянути відео: https://shiwenhui.cn/media/%E6%96%87%E8%B4%B8%E4%BC%9A%EF%B8%B1%E6%96%B0%E5%BE%81%E7%A8%8B.b573608a.mp4

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *