Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  Виставка економічного та культурного співробітництва «Sail of Shanghai»

  2018-09-14

  12-13 вересня 2018 року у МВЦ відбулась масштабна виставка китайських товарів «Sail of Shanghai 2018». На виставці було представлено продукцію 8 категорій: подарунки та прикраси, будівельні матеріали, електронні комунікації, енергоресурси та довкілля, товари легкої промисловості, механічні системи, технології, текстильна промисловість. Загалом було виставлено 190 стендів на площі 5000 м2.
  Серед подій виставки також були: бізнес та інвестиційний форуми, та виставка Шанхайських митців «Impression – Shanghai Painting Art Exhibition», яка дозволила відчути всю атмосферу Сходу, його історію та сучасність.
   
  Масштабна подія, яка проводилась в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях», об’єднала понад 80 китайських компаній.
   
  Організатори події: Торговельно-економічний комітет ініціативи B&R Sail of Shanghai, Шанхайська асоціація громадської дипломатії, Комітет Шанхаю зі співпраці із зарубіжними країнами Китайської народної політичної консультативної конференції. Захід відкривав Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан Ду Вей. Від Київської міської державної адміністрації був заступник голови, Дмитро Давтян, який зазначив, що Київ найцікавіший китайським компаніям як перспективний партнер для інфрастуктурних проектів.
  2dc78dbbc843b19cf2f260b04812f_mid
  “Тянься Лінк”

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *