Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Діяльність / Загальні події

  Високопоставлений китайський чиновник виступив на форумі високого рівня медіаспільноти “Пояс і шлях”-2023

  2023-02-15

  Пекін, 14 лютого /Сіньхуа/ — Член Політбюро ЦК КПК і завідувач Відділу пропаганди ЦК КПК Лі Шулей у вівторок у Пекіні виступив на форумі високого рівня медіаспільноти “Пояс і шлях”-2023, повідомляє Xinhuanet.

  За останні 10 років ініціатива “Пояс і шлях” стала широко схвалюваним міжнародним суспільним благом, сказав Лі Шулей, закликавши ЗМІ “активно поширювати концепцію спільного розподілу можливостей розвитку, спільного реагування на виклики і спільного досягнення процвітання”.

  За його словами, Китай незмінно йтиме шляхом мирного розвитку, неухильно дотримуватиметься стратегії відкритості, орієнтованої на взаємну вигоду та взаємний виграш, просуватиме високоякісний розвиток у рамках ініціативи “Пояс і шлях” і сприятиме створенню спільноти єдиної долі людства.

  У форумі, організованому Медіакорпорацією Китаю, в онлайн- та офлайн-форматах узяли участь понад 120 представників із 54 провідних ЗМІ з 33 країн і регіонів світу.

  Після семи років розвитку Медіа-спільнота Шовкового шляху зросла до 143 членів і партнерів з 63 країн і регіонів.

  Отже, на форумі “Пояс і шлях”-2023 Лі Шулей закликав ЗМІ активно поширювати концепцію спільного розподілу можливостей розвитку, що свідчить про широке визнання ініціативи “Пояс і шлях” і підтримку Китаю в сприянні створенню спільноти єдиної долі людства.

  Офіційний сайт: https://www.cctv.com/2023/02/14/ARTIxyTPX7kR3T10iK0O9qjM230214.shtml

  Високопоставлений китайський чиновник виступив на форумі високого рівня медіаспільноти "Пояс і шлях"-2023

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *