Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Новини АУКС

  Вихідні дні до Свята Весни у Китаї

  2022-01-31

  Під час 40-денного періоду “чуньцзе”, що розпочався 17 січня цього року, багато китайців вирушають у дорогу, щоб разом із сім’єю відзначити свято Весни — традиційний китайський Новий рік, який у 2022 році випадає на 1 лютого.

  Офіційні вихідні дні тривають рівно тиждень з 31 січня по 6 лютого. За фактом багато компаній та установ відпочивають у ці свята довше на 1-2 тижні.

  Чуньцзе є одним із головних свят у Китаї. Для багатьох його мешканців, особливо для 300 млн робітників-мігрантів, новорічні канікули, мабуть, єдина можливість вирушити на малу батьківщину, щоб зустрітися з рідними та близькими. Саме тому до пандемії китайці здійснювали у новорічний період понад 3 млрд поїздок країною.

  За перші 10 днів періоду “чуньцзе” — періоду сезонної міграції населення в період до, під час та після свята Весни — мешканцями Китаю загалом було здійснено 260 млн поїздок, повідомив на тому тижні представник транспортного відомства Китаю. Цей показник виявився на 46% вищим, ніж за аналогічний період 2021 року, повідомив на пресконференції представник Міністерства транспорту Лю Пенфей.

  Вихідні дні до Свята Весни у Китаї

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *