Асоціація
Українсько-Китайського
співробітництва
 • Новини / Загальні новини

  ВІДКРИТТЯ 18-ГО ПЕКІНСЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КНИЖКОВОГО ЯРМАРКУ

  2011-09-01

  Джерело: Міжнародне радіо Китаю

  18-ий Пекінський міжнародний книжковий ярмарок відкрився в Китайському центрі міжнародних виставок. На церемонії відкриття був присутній заступник голови Всекитайського комітету Народної політичної консультативної ради Китаю Ло Фухе.
  Виставкова площа нинішнього ярмарку становить понад 50 тис. кв. м, видавництва з 60 країн і регіонів світу представлять на ярмарку понад 200 тис. книг. Нідерланди стали почесним гостем ярмарку.

  Начальник головного Управління у справах друку та видавництва КНР Лю Біньцзе на церемонії відкриття зазначив, що протягом минулого року видавнича справа в Китаї отримала новий розвиток і досягла блискучих успіхів, випущено 320 тис. книг, загальний тираж – 3,2 млрд. примірників, валовий продукт у сфері друку та видавництва досяг 1,3 трлн. юанів, зробивши її епіцентром популяризації культури і головним двигуном індустрії культури. Він висловив щиру надію на те, що під час ярмарку видавці різних країн проведуть різноманітні обмінні, торгові та виставкові заходи для спільного пошуку нових перспектив розвитку книжкової справи.

  Вісімнадцятий Пекінський міжнародний книжковий ярмарок відвідав член Постійного комітету Політбюро ЦК КПК Лі Чанчунь. Він висловив сподівання на те, що Пекінський міжнародний книжковий ярмарок буде поступово вдосконалюватися, безперервно підвищувати свій вплив, а також внесе ще більший внесок у розвиток культурного обміну Китаю з іншими країнами і у підвищення міжнародного впливу та конкурентоспроможності китайської культури.
  Заснований в 1986 році Пекінський міжнародний книжковий ярмарок успішно проводився 17 разів і в даний час є одною з чотирьох найбільших світових книжкових виставок. Це одна з важливих платформ поширення китайської культури в світі.

  Напишіть відгук

  Your email address will not be published. Required fields are marked *